تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

باید برای متخلفان پرونده کاسپین و پدیده کرسی محاکمه تشکیل داد

باید برای متخلفان پرونده کاسپین و پدیده کرسی محاکمه تشکیل دادبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ؛ حجت الاسلام محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند در نطق میان‌دستور امروز یکشنبه (۱۹ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام بی‌شرمانه ترامپ نسبت به قدس شریف و موضع‌گیری‌های سست بعضی کشورهای اسلامی جای تأسف دارد.

وی اضافه کرد: ضرورت فعالیت وزارت امور خارجه در راستای اقتصادی مبحثی ضروری هست و وزیر خارجه لازم هست طرح دگرگونی در ساختار این وزارت خانه را بزودی انجام دهد؛ علاوه بر این وزارت امور خارجه در ارائه سفرای ایران در کشورهای دیگر لازم هست نگاه اقتصادی اعمال کند تا زمینه صادرات کالاهای کشور فراهم گردد.

نماینده مردم بیرجند در تذکری به ریاست سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه اضافه کرد: مردم استان خراسان جنوبی از وضع راه‌ها رضایتی ندارند و لازم هست در این زمینه اعتبارات لازم تخصیص یابد تا دولت پایبندی خود را به مردم را اجرایی کند.

عبادی در تذکری به وزیر نیرو دنبال کرد: با توجه به خشکسالی‌های چندساله و استمرار آن اگر جابه جایی آب به این منطقه جدی گرفته نشود، خراسان جنوبی دچار بحران‌هایی می‌شود که دودش به چشم تمام کشور خواهد رفت.

نماینده مردم بیرجند افزود: با تأسف نابرابری اقتصادی مردم را رنجور کرده هست، چرا که حقوق و درآمدهای اشخاص و قسمت دولتی متمایز موردنظر داشته می‌شود.

وی اضافه کرد: اخیرا خبر حکم حبس برای مفسد اقتصادی که اموال بیت‌المال را به یغما برده، منتشر شده است؛ اما لازم هست بدانیم با حکم حبس نمی‌توان با مفسدان اقتصادی جنگید، بنابراین لازم هست مجازات مفسدان اقتصادی افزایش یابد و حکم اعدام برای این اشخاص تسریع گردد.

نماینده مردم بیرجند اهتمام کرد: لازم هست برای افرادی که مشکلاتی برای مردم در پرونده پدیده و کاسپین و موسسات پولی غیرمجاز به وجود آوردند، کرسی‌های محاکمه تشکیل داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78371

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.