تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با برنامه های رادیو اقتصاد همراه شوید/ از کارآفرینی تا حمل و نقل عمومی

با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید/ از کارآفرینی تا حمل و نقل عمومیبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رادیو اقتصاد برای امروز برنامه‌های مکرری را تدارک دیده هست که در ادامه به بعضی از مهمترین‌ آنان اشاره می‌کنیم؛

 کارآفرینی در حوزه های امکانات دکتری و خوراک دام و طیور

رادیو اقتصاد در برنامه “وطن ساز” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رادیو اقتصاد برای امروز برنامه‌های مکرری را تدارک دیده هست که در ادامه به بعضی از مهمترین‌ آنان اشاره می‌کنیم؛ رادیو اقتصاد در برنامه “وطن ساز” جمعه ۳ آذر ماه، کارآفرینی در حوزه‌های امکانات دکتری و خوراک دام و طیور را ارزیابی می کند.

برنامه “وطن ساز”

 

نقش بکارگیری از حمل و نقل عمومی در اقتصاد خانواده

رادیو اقتصاد در برنامه “چرتکه” رادیو اقتصاد در برنامه “چرتکه” جمعه ۳ آذر ماه، به ارزیابی نقش بکارگیری از حمل و نقل عمومی در اقتصاد خانواده خواهد پرداخت.

..

برنامه “چرتکه” از دیگر مورد های می باشند که در برنامه مطرح خواهند گردید.

 

خاستگاه ترانه ها و اشعار در موسیقی کار اقوام ایرانی

رادیو اقتصاد در برنامه “کار و نوا” برنامه “چرتکه” کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تامین کنندگی الهام مصطفوی جمعه ها ساعت ۱۰:۰۰ به مدت ۱۱۵ دقیقه از رادیو اقتصاد توزیع می شود.

رادیو اقتصاد در برنامه “کار و نوا” جمعه ۳ آذر ماه، به مبحث خاستگاه ترانه ها و اشعار در موسیقی کار اقوام ایرانی می پردازد.

برنامه “کار و نوا”

تدابیر ضروری برای روز مبادا

رادیو اقتصاد در برنامه “اقتصاد تعطیل نیست” برنامه “کار و نوا” کاری از گروه اکتساب و کار، به تامین کنندگی مهرگان سوادکوهی جمعه ساعت ۱۵:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد توزیع می شود. رادیو اقتصاد در برنامه “اقتصاد تعطیل نیست” جمعه ۳ آذر ماه، به سراغ مبحث تدابیر ضروری برای روز هرگز می رود.

با حضور کارشناسان اقتصادی و نیز جامعه شناسان در برنامه به مبحث تدابیر ضروری برای روز هرگز پرداخته می شود…

برنامه “اقتصاد تعطیل نیست”

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75959

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.