تاریخ ارسال : ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با بهسازی و تجهیز مجدد یک حلقه چاه در شهر پول: مشکل افت فشار مشترکین این شهر برطرف شد

 

مدیر امور آبفاشهری نوشهر و چالوس گفت: با بهسازی و تجهیز مجدد چاه تامین کننده آب ساکنان شهر پول، مشکل افت فشار مشترکین برطرف شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس سیدشکرالله موسوی با بیان اینکه مدتی است چاه آب شهر پول با کاهش دبی مواجه است، افزود: میزان دبی اولیه این چاه ۲ لیتر در ثانیه بوده که با بهسازی و تجهیز مجدد آن ۱۲ لیتر در ثانیه به میزان آبدهی آن افزوده شد.

وی، با بیان اینکه اکنون ظرفیت آبدهی این چاه به ۱۴ لیتر در ثانیه رسیده است، اظهار داشت: برای بهسازی وتجهیز بخشی از تاسیسات چاه شهر پول در حدود ۲۲ میلیون تومان هزینه صرف شد.

mosavi

مدیر امور آبفا شهری نوشهر و چالوس در ادامه سخنانش، با اشاره به درپیش بودن ایام نوروز گفت: در این ایام با توجه به حجم مسافر و گردشگر، جمعیت شهر های نوشهر وچالوس ۳ تا۴ برابر افزایش می یابد لذا لزوم تامین آب مورد نیاز برای این تعداد جمعیت ضروری است.

مهندس موسوی از آمادگی این امور در ایام نوروز خبر داد و تصریح کرد: تجهیزات و تاسیسات آبرسانی برای تامین آب مورد نیاز مشترکین و مسافران گرامی آماده می باشد.

وی در پایان از مشترکین خواست با مدیریت مصرف از افت فشار و یا قطع آب در روزهای پایانی سال و همچنین ایام نوروز جلوگیری نمایند.

بهمن آذرمنش

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب شهری مازندران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12792

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.