تاریخ ارسال : ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با جدیت به تخلف موتورسواران رسیدگی نمی‌ شود

خبرگزاری ایلنا: نایب رییس مجلس با انتقاد از عدم برخورد قانونی با موتورسواران ازسوی راهنمایی و رانندگی، از پیگیری‌های سال‌های قبل خود در این رابطه خبر داد و گفت: رییس وقت پلیس راهور در واکنش به این پیگیری‌ها گفته طرحی برای ساماندهی موتورسواران تهیه و درحال اجرا بود اما از نهادی دستور آمد به‌خاطر این‌که موتورسواران از اقشار مستضعف جامعه هستند، رهایشان کنید.

علی مطهری با تاکید بر لزوم حل معضل موتورسواران شهر تهران که باوجود پیگیری‌های متعدد به‌دلیل عدم همکاری مدیران سابق شهرداری به جایی نرسید و در واکنش به این‌که آیا باتوجه به تغییرات اخیر در شورای شهر و شهرداری تهران تغییری ایجاد خواهد شد یا خیر گفت: اساساً موضوع موتورسواران شهر تهران مسئله بسیار مهمی است.

راهنمایی و رانندگی به تخلفات موتورسواران رسیدگی نمی‌کند

وی گفت: این وضعیت نامساعد موتورسواران تهران که بدون رعایت قوانین در شهر تردد می‌کنند، در کمتر کلان‌شهری در سراسر دنیا وجود دارد و این درحالی است که متاسفانه راهنمایی و رانندگی هم آن‌چنان که باید و شاید به این تخلفات رسیدگی نمی‌کند.

بخش قابل‌توجهی از آلودگی هوای تهران مربوط به موتورهای بنزینی است

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تاثیر مخرب تردد موتورهای بنزینی بر آلودگی هوای تهران یادآور شد:‌ بخش قابل‌توجهی از آلودگی هوای تهران مربوط به تردد موتورهای بنزینی است و در تمام دنیا موتورهای برقی جایگزین موتورهای بنزینی شده‌اند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرداری تهران، شورای شهر و همچنین دولت باید فکری اساسی برای حل این مشکلات کنند و همچنین لازم است رعایت قوانین رانندگی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی جدی گرفته شود.

موتورسواران بنابر قانونی نانوشته آزادند

عضو فراکسیون امید مجلس دهم اعلام کرد: این معنی ندارد که موتورسواران آزاد باشند هر کجا که می‌خواهند بروند و در پیاده‌روها تردد کنند، چراغ قرمز را رد کنند، از ورود ممنوع‌ها عبور کنند. متاسفانه قانون نانوشته‌ای وجود دارد که موتورسواران آزادند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68229

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.