تاریخ ارسال : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با مشارکت مردمی بیش از ۱۲۰۰ متر خط انتقال آب در ساری ایجاد شد

مدیر امور آبفاشهری ساری گفت: با مشارکت ساکنان مجتمع۴۹۰ واحدی مسکن مهر شقایق ساری واقع در هولا و به منظور ایجاد شبکه توزیع داخلی آب، ۱۲۴۲ متر لوله گذاری در سایزهای ۶۳،۱۱۰ و ۱۶۰ میلی متری در این مجتمع انجام شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس مهدی لطفی با اعلام خبر بالا افزود: اجرای این خط انتقال با هزینه ۱۰۴ میلیون تومان با مشارکت کامل ساکنان مجتمع و نظارت کارشناسان امور آبفای ساری اجرا شد.

وی، بر مشارکت افراد در اجرای طرحهای آبرسانی تاکید و تصریح کرد: این امر، اجرای طرحها را تسریع می بخشد.

مدیر امور آبفاشهری ساری،  ادامه داد: در راستای تامین آب آشامیدنی این مجتمع، ۱۵۰۰ متر خط انتقال آب با لوله ۱۶۰ میلی متری و هزینه ۱۸۰ میلیون تومان نیز توسط این امور انجام شد، و همچنین درحال پیگیری خرید زمین  به منظور احداث ایستگاه پمپاژ در این مجتمع می باشیم.

وی، خاطرنشان کرد: در راستای  تقویت فشار آب این مجتمع خط انتقال ۴۰۰ میلی متری به طول ۳۵۰۰ متر از پل قطار تا هولای جنوبی پیش بینی شد که برای اجرای آن در مرحله انتخاب پیمانکار قرار داریم.

مهندس لطفی در ادامه، از اصلاح ۳۲۰ متر خط انتقال آب و استاندارد سازی ۳۰ فقره انشعاب با هزینه تقریبی ۶۹ میلیون تومان به منظور تقویت شبکه ضلع شرقی کمربندی شرقی شهرستان ساری در دی  ماه امسال خبر داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41252

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.