تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

با مشارکت یک نیکوکار بابلی دستگاه انتروسکوب برای اولین بار در شمال کشور راه اندازی شد

با مشارکت نیکوکار بابلی،دستگاه انتروسکوپ)بررسی بیماریهای روده باریک( برای اولین بار در شمال کشور دربیمارستان روحانی بابل راه اندازی می شود.
به گزارش شلمچه نیوز به نقل روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل، دکتر محمود صادقی رئیس این مرکز از مشارکت ۱۱۰ میلیونی نیکوکار بابلی در خرید دستگاه انتروسکوپ خبر داد.

دکتر صادقی گفت: تجهیزات پزشکی کارآمد جزء مهمی از ارائه خدمات تشخیص درمانی می باشد و علیرغم توجه ویژه دولت تدبیر و امید در مجهز نمودن بیمارستان های سراسر کشور به وسایل فوق، خلاء مشارکت خیرین در تهیه آنها نیز احساس می شود.

وی گفت: بیماریهای گوارشی از جمله بیماریهای شایع منطقه شمال کشور می باشد که در چند سال اخیر سهم بزرگی از علت مرگ و میر و ناتوانی را بخود اختصاص داده است.

در این بین بیماریهای روده باریک بعلت سخت تر بودن دسترسی جهت بررسی کمتر تشخیص داده شده است چراکه توان و امکانات بررسی این قسمت در شمال ایران وجود نداشت بیماران زیادی به تهران ارجاع میشوند.

ایشان اضافه کرد: اکنون دانشگاه علوم پزشکی بابل اقدام به خرید دستگاه انتروسکوپ با مشارکت نیکوکار بابلی برای این مرکز نموده و این توان را جهت بررسی بیماریهای روده باریک کسب نموده است و آماده خدمات رسانی به مردم فهیم می باشد.

۱

دکتر صادقی ادامه داد: در خرید دستگاه انتروسکوپ جناب آقای حسینی و خانواده محترم پدری ایشان بخش مهمی از هزینه دستگاه را متقبل نموده اند تا با بکارگیری آن و دعای خیر بیماران باعث خیر و برکت در زندگی و سعادت آنها بشود.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11098

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.