تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بحران هایی تحمیلی به کردستان مورد مطالعه قرار می گیرند

وی عنوان نمود: دفتر مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی استان با ساختار تازه ای راه اندازی زنده و زین پس تمام بحران هایی که براستان تحمیل می گردد را مورد مطالعه قرار می دهد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان دنبال کرد: در نخستین مجال پژوهش ها و نتیجه های بدست آمده در رابطه با تاثیرات آلاینده ها بر سلامتی مردم را در این تیم اعلام می نماییم.

واحدی بر مانیتورینگ سموم کشاورزی هم تاکید کرد و اظهارداشت: ارائه وتوزیع کود سموم کشاورزی از مبدا تا مقصد باید مورد توجه قرار گیرد.

نگور

انگور سیاه کردستان بدلیل نداشتن پروانه نرمال به روسیه صادر نشد

نگورمدیرکل نرمال کردستان هم دراین تیم اظهار کرد: متاسفانه صادر کردن پروانه نرمال فرآورده ها کشاورزی تشویقی هست و امید داریم روزی صادر کردن این پروانه هم اجباری گردد.

منصور لهونیان عنوان نمود: کشاورزان ما رغبتی برای دریافت پروانه حدمجاز آلاینده های فرآورده ها کشاورزی خود ندارد چراکه برای آنان بسیار هزینه بردار هست.

وی گفته بود: یکی از موانع صادرات انگور سیاه کردستان به کشور روسیه، نبود پروانه استاندار حدمجاز آلاینده ها در این محصول بود.

وی اظهارداشت: در حال حاضر تنها دو محصول قارچ خوراکی و سیب زمینی در استان پروانه نرمال حد مجاز آلاینده ها را دریافت نمودند و امید داریم روند این کار آسان سازی گردد تا دیگر واحدهای تولیدی بخش کشاورزی هم به این امر رغبت پیدا نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85158

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.