تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بخشی از ساخت شهر شهر قم طبق ساخت و ساز فنی و مهندسی نبوده است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، احمد امیرآبادی فراهانی در برنامه زنده تلویزیونی گفت‌وگوی مخصوص خبری شبکه شهر قم، بافت‌های کهنه در استان شهر قم را موردنظر قرار داد و بیان داشت: علاوه بر بافت‌های کهنه قسمت دیگری مثل سکونت‌های غیر رسمی نیز در شهر وجود دارند.

وی با اهتمام بر اینکه قسمتی از شهر که به‌نوعی در دهه موخر ساخته‌شده طبق ساخت ساز فنی و مهندسی نبوده هست، اضافه کرد: به‌طور مشخص زیادتر بافت‌های کهنه در منطقه یک شهری ازجمله خیابان آذر، چهار مردان و قسمت از منطقه دور شهر و باجک قرار دارد.

وی به برنامه ای حول بافت‌های کهنه اشاره و اهتمام کرد: برنامه ای که در این ارتباط وجود داشته و بازدیدی را که به‌ اتفاق مدیران انجام‌شده، حول جذب توریست و مقاومت توریست دینی در شهر هست.

وی با اشاره به اینکه قسمتی از مسائل حول بافت کهنه لازم هست در ساخت‌وسازها صورت پذیرد، ابراز کرد: طرح‌های مکرری در این ارتباط بوده، اما به دیدگاه می‌رسد اگر ما بتوانیم تسهیلاتی را برای این حوزه قائل شویم و یا خود مردم وارد شده و بافت‌های کهنه را احیا کنند قطعاً در این زمینه می‌توانیم مطلوب عمل کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77697

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.