تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بدترین فیلم، از خوب ترین ماشینی ایرانی خوب تر است!

خبرگزاری صبا: سید ضیاء هاشمی رییس جامع صنفی تامین کنندگان در جواب به این پرسش که مشکل قاچاق فیلم ها سالها هست ادامه دارد، اما مشکل تاکنون حل نشده،اتحادیه تامین کنندگان راه اقداماتی برای حل این مشکل عرضه کرده هست یا خیر؟به صبا اظهار کرد:مگر در دنیا برای این مشکل راهکاری پیدا شده است؟ آن هم در دنیایی که برای اصول کپی رایت و مقررات حقوق مولفان احترام قائلند وقانون دارند!اینجا وضعیت بدتر از  این حرفاست. قاچاقچیان انسان های محترمی می باشند و پول های ما را می دزدند و دادگاه ها هم کاری برای مان نمی کنند!وقتی هم آنان را می گیرند اظهار می کنند فیلم ها مجاز است!بله  مجاز می باشند، ولی نباید قاچاق گردد. آ

وی در ادامه اضافه کرد:امیدوارم این مباحث با حضور امام وقت حل شود! منحصرا توان داریم دست به دعا برداریم. ما راهکاری نداریم و اتحادیه تامین کنندگان دست به طرف بالا گرفته هست تا این مملکت را خدا محافظت کند!

ما راهکاری نداریم و اتحادیه تامین کنندگان دست به طرف بالا گرفته هست تا این مملکت را خدا محافظت کند!هاشمی در جواب به این پرسش که به دیدگاه شما چه کسانی مسبب پخش فیلم های قاچاق در بازار می باشند توضیح داد:ما تا فیلم را در سامانه ویدیویی پخش می کنیم بلافاصله در جهان پخش می شود!اگر بخواهیم جلوی سایت هارا دریافت کنیم، لازم هست دو ماه دوندگی کنیم و فرمان قضایی دریافت کنیم تا مخابرات جلوی آن را بگیرد که در طول این وقت ۱۰فیلم دیگر هم پخش می گردد. برخی اوقات فیلم ها پیش از ورود به شبکه نمایش خانگی قاچاق می شوند که این مورد زیاد کم هست.

این تامین کننده سینما در ادامه اظهار کرد:اساس کار ما این هست که تا فیلم وارد سامانه توزیع قانونی می گردد، بلافاصله قاچاقچیان در سایت ها توزیع می کنند و دست ما نیز به هیچ جا بند نیست.

وی در مورد وضع سینمای روز ایران افزود:وضعیت سینمای ایران از خیلی مسائل و اقتصاد مملکت بهتراست،سرقت و سرقت و رباخواری در آن نیست. وضع سینمای ما از مجموع مملکت ما وضع خوب تری دارد.از هرجهت حساب کنیم سینما سالم ترین شغل در این مملکت هست.سینما نسبت به هرشغل دیگری وضع خوب تر و صحیح تری علی رغم تمام مشکلاتی که داریم، دارد.

او در مورد سطح کیفی فیلم ها نیز اظهار کرد:باید دید نسبت به چه چیزی این وضع را می سنجیم؟خودرو سازی در مملکت ما مصیبت هست و عزرائیل درون آن نشسته و جان مردم را می گیرد!بدترین فیلم ما از خوب ترین خودروهای ایران خوب تر هست.سینمای ما خوب ترین هست.

همه اینها مصیبت هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77594

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.