تاریخ ارسال : ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بدل “هیلاری کلینتون” لو رفت + تصاویر

 

پس از شایعه بیماری هیلاری کلینتون و غش و ضعف‌های چندباره‌اش در محافل گوناگون، اخباری مبنی بر استفاده از بدل توسط وی منتشر شده است.

به گزارش شلمچه نیوز، حضور هیلاری کلینتون در مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر به شایعات در خصوص بیماری‌های او دامن زد. سرگیجه کلینتون در ۱۱ سپتامبر و حواشی متعدد قبل از آن مثل سرفه کردن در گردهمایی‌های تبلیغاتی، برخی نظریه‌پردازان توطئه‌گر را به این نتیجه رساند که وی در انظار عمومی از بدل استفاده می‌کند. حتی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز با انتشار تصاویری از کلینتون در توییتر، عکس‌های قبل و بعد از این اتفاقات را با هم مقایسه می‌کنند و نظراتشان را زیر آن می‌نویسند.

قضیه از آنجا شدت یافت که هیلاری کلینتون برای دیدن دخترش چلسا به خانه وی رفت اما نظریه‌پردازان و کاربران معتقدند کسی که خانه چلسا را ترک کرد خود کلینتون نبود و شخصی شبیه وی بود. استدلال آنها نیز تفاوت‌های ظاهری‌ای است که در این دو شخص دیده می‌شود. به گفته کاربران شخصی که از خانه چلسا بیرون آمد اندام بهتری نسبت به کلینتون داشت و بینی‌اش کوتاه‌تر و لاله گوشش بزرگتر بود. حتی اندازه انگشت اشاره کلینتون نیز از نگاه کاربران دور نمانده و به متفاوت بودن آن در تصاویر اشاره کرده‌اند.

کلینتون هنگام خروج از خانه چلسا نوه‌اش را در آغوش داشت و یکی از کاربران با اشاره به این موضوع معتقد بود اگر او ضعف دارد و مریض است چه لزومی دارد یک کودک را بغل کند، و با این استدلال به بدل بودن او اشاره کرد. کلینتون روز گذشته در پیامی توییتری اعلام کرد حالش بهتر است و به زودی به میان مردم در گردهمایی‌ها بازمی‌گردد. با وجود این اخبار باید گفت آیا کسی که قرار است به میان مردم بازگردد کلینتون واقعی است یا بدل او.

اینکه این شایعات تا چه حد صحت دارد مشخص نیست اما باید منتظر بود و دید بیماری‌های هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چه تبعات دیگری برای وی خواهد داشت و سرانجام او را به کجا خواهد رساند!
آیا هیلاری کلینتون از بدل استفاده می‌کند؟ تصاویر چه می‌گویند؟  آیا هیلاری کلینتون از بدل استفاده می‌کند؟ تصاویر چه می‌گویند؟

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25169

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.