تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

«بدون شرم!» برای دولت و تجلیل از سرداری که «جرمش آن بود که اسرار هویدا می کرد»

شماره۲۴۷ام هفته نامه ۹دی امروز شنبه ششم آذر ماه ۹۵ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، تیتر یک این شماره با عنوان «بدون شرم!» به اظهار شرمساری روحانی از لغو سخنرانی مطهری در مشهد و بی تفاوتی وی نسبت به مشکلات اقتصادی مردم و برخی اظهارات عجیب او مانند رفع رکود و تک رقمی شدن بیکاری و از برجام توقع معجزه نداشتن و …. اشاره دارد. ۹دی در پرونده ای شامل گزارشهایی از واکنشهای مردم در فضای مجازی به این سخنان و دستورهایی که روحانی هنوز صادر نکرده و …. به این مساله پرداخته است.

موضوع دیگری که ۹دی در این شماره به آن پرداخته، گرامیداشت یاد حاج حسن شایانفر، سردار عرصه جنگ نرم است. علاوه بر عکس یک این شماره، یادداشتهایی از حسین شریعتمداری با عنوان «جرمش آن بود که اسرار هویدا می کرد»؛ حجت الاسلام رسایی با عنوان «برای نیمه پنهان حسین شریعتمداری»؛ پیام فضلی نژاد با عنوان «آخرین وصیت حاج حسن شایانفر: سازش نکنید!»؛ محمد ایمانی با عنوان «جاذبه و دافعه سردار» و گزارش مختصری از مجموعه کتابهای ارزشمند نیمه پنهان با عنوان «باقیات الصالحات حاج حسن شایانفر» مطالب این پرونده را تشکیل می دهند.

یادداشت اول این هفته را دکتر مهدی جمشیدی با عنوان «مغز متفکر انقلابی گری، اوست!» درباره زعامت آیت الله مصباح بر جریان اندیشه ای انقلاب نوشته است.

در جدید ترین شماره ۹دی به موضوعات دیگری نیز پرداخته شده است؛ سخنان مرحوم موسوی اردبیلی در فتنه ۸۸ که نمره رهبری آیت الله خامنه ای را ۲۰ عنوان می کند؛ گزارشی از واردات پست ترین کالاهای اروپایی به ایران با عنوان «باج برجام به آلمان و فرانسه»؛ تحلیلی درباره التماس همه «مخالفان ظاهری» برجام به ترامپ برای پاره نکردن برجام با عنوان «بازی تمام شد» و یادداشتها و گفتارهایی از دکتر غلامحسین الهام، دکتر فواد ایزدی، دکتر شبیر فیروزیان، دکتر زهرا طباخی، دکتر محمدجواد مطهری، دکتر سینا کلهر، محمدامین خلیل زاده و ….

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید. جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت day.ir9 مراجعه نمائید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31407

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.