تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۷:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برای انتخابات ۹۶ به دنبال وحدت اصولگرایان هستیم

احزاب دولت‌ساخته، آفت تحزب در ایران است/ احزاب باید دولت‌ساز باشند نه دولت‌ها حزب‌سازحسین کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،در رابطه با استراتژی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اظهار داشت: در حال حاضر به مصادیق نرسیده‌ایم و دنبال وحدت اصولگرایان و انتخاب تک نامزد خود برای ورود به این عرصه هستیم.
کنعانی مقدم پیرامون اعطای مجوز به احزاب در آستانه انتخابات، اظهار داشت: اعطای مجوز به احزاب دو مرحله‌ای شده است، از این رو باید برای دریافت مجوز در یک مرحله، مجوز تأسیس بگیرند و در مرحله بعد نام اعضای خود را به کمیسیون ماده ۱۰ احزاب اعلام کنند.
وی با اشاره به اینکه احزاب دولت‌ساخته آفت تحزب در ایران هستند، تصریح کرد: روی کار آمدن احزاب با رانت‌های دولتی و حاکمیتی و ورودشان به این شیوه در انتخابات، خلاف تحزب است.
کنعانی‌مقدم با تاکید بر اینکه احزاب باید دولت‌ساز باشند نه اینکه دولت‌ها حزب‌ساز باشند، بیان داشت: متأسفانه در کشور ما برخی از احزاب با دولت‌ها ظهور کرده و با دولت‌ها نیز سقوط می‌کنند و این مسئله منجر به عدم پایداری احزاب در کشورمان می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=32038

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.