تاریخ ارسال : ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم و واکنش اخیر مدافعان حریم ولایت در به هلاکت رساندن متجاوزان تحت حمایت غرب این واقعیت را به اثبات رساند.

به گزارش شلمچه نیوز، سردار حسین سلامی امروز در یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات سپاه شمالغرب کشور که با حضور مقامات ملی و محلی در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) ارومیه برگزار شد اظهار داشت: چندی پیش عده‌ای مزدور با تحریک چند کشور منطقه و با حمایت آمریکا و صهیونیست‌ها تلاش کردند با خودنمایی در مقابل جمهوری اسلامی ایران آزموده را دوباره بیازمایند اما همگان دیدید که اینان با واکنش قاطع مدافعان حریم ولایت روبه‌رو شده و چگونه در مقابل مقاومت نیروهای رزمنده ما به هلاکت رسیدند.

وی افزود: به هلاکت رسیدن، سرنوشت تمام کسانی است که می‌خواهند به ایران نگاه بد داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلابی اسلامی تصریح کرد: چنین سرنوشتی دارای پیام برای کسانی است که در مسیر ناامن سازی منطقه تلاش می‌کنند.

سردار سلامی گفت: به دشمنان ایران هشدار می‌دهیم و می‌گوییم که دچار جهل و خطای دوباره نشوند چون منش نیروهای انقلابی اینگونه است که مهاجم را تعقیب کرده و در هر کجای دنیا که باشند، به هلاکت می‌رسانند.

وی تصریح کرد: برای تعقیب دشمنان هیچ خط قرمز و محدودیتی قائل نیستیم و نیروهای مسلح ما این حقیقت را طی سالهای متمادی به اثبات رسانده‌ و دشمنان ضرب شصت‌های بزرگی از فرزندان این امت دریافت کرده‌اند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلابی اسلامی گفت: همین آمریکایی‌ها هر بار خواسته‌اند اقدامی علیه کشورمان صورت دهند با شکست‌های آشکار مواجه شده‌اند.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28145

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.