تاریخ ارسال : ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برای رسیدن به اهداف و گفتمان انقلاب نیاز به یک دولت پیش برنده و مطلوب داریم

فرمانده سپاه گنبد کاووس در جلسه مجمع بسیج شهرستان گفت: مطالبه گری تخصصی و گفتمان سازی فرامین مقام معظم رهبری و آرمان های انقلابی دو شاخصه اصلی تشکیل مجمع بسیج شهرستان است.
مجمع۰
به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبدکاووس، لشگر بلوکی  افزود: اگر گفتمان انقلاب را در جامعه گم کنیم مسیر جامعه به بیراهه می رود.
نایب رئیس اول مجمع بسیج شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اجرای دقیق این گفتمان در مجمع بسیج گفت: باید ارزیابی شود که آیا در کمیته ها تولید فکر انجام می شود یا خیر و از این نقطه وارد شویم و نقاط ضعف و قوت خود را برای رسیدن به اهداف شناسایی کنیم.
مجمع۰۰
وی همچنین گفت: برای رسیدن به اهداف و گفتمان انقلاب نیاز به یک دولت پیش برنده و مطلوب داریم و بسیج نیز نگاهش یک نگاه پیش برنده به نظام درتمامی ابعاد است.
لشگر بلوکی اظهار کرد: قطعا تا کنون موفقیت هایی داشته ایم ولی برای رسیدن به نقطه نهایی و رسیدن به جایگاه پیش برنده باید کیفیت و کمیت باهم دنبال شود.

مجمع۰۰۰
وی کمبود نیروهای انقلابی تاثیر گذار به تناسب گستردگی حوزه جنگ امروز را یکی از مشکلات در جنگ نرم عنوان کرد که نیاز است در تربیت  چنین نیروهایی نیز اقداماتی انجام شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23880

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.