تاریخ ارسال : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برتری های جبهه مقاومت با الگوگیری از انقلاب اسلامی حاصل گردید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، ، به نقل از دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم تبریز، محمد اسماعیل سعیدی بابیان اینکه بی‌مسئولیتی محمدرضا پهلوی در ازای ملت ایران، موجب وحدت مردم برای سرنگونی رژیم طاغوت شد، گفت: برای مردم کشورمان که تمدن غنی دیرینه‌ای دارند، چیزی سخت‌تر از این نیست که وابستگی به کشورهای دیگر داشته باشند، در زمان رژیم پهلوی تمام امور کشور با نظر و اذن آمریکایی‌ها انجام می‌شد و پادشاه ایران هیچ اختیاری در ازای مداخله‌های غربی‌ها در امورات کشور نداشت؛ چراکه قدرت خود را وامدار حمایت‌های آن‌ها بود.

این نماینده خانه ملت به‌غارت بردن مراجع ملی کشور توسط آمریکایی‌ها در دوران رژیم پهلوی را ریشه در بی‌کفایتی محمدرضا پهلوی دانست و اضافه کرد: در طول دوران دوره پهلوی، سرمایه ایران به طرق متفاوت به‌سوی خزانه آمریکا می‌رفت و کسی حق سوال کردن در این زمینه را از آن‌ها نداشت.

سعیدی وحدت، روحیه جهادی، ایثارگری و شهادت‌طلبی را راز موفقیت مردم در ایجاد انقلاب اسلامی و علاوه بر این دوران دفاع مقدس عنوان نمود و گفت: تاریخ نشان داده که هر کجا مسلمین با هم متحد گردند حکومت نا عدالتی و فساد پایدار نخواهد ماند، نمونه بارز آن سرنگونی رژیم طاغوت شاهنشاهی بود، که اگر چه با حمایت‌های غربی‌ها نیرومند شده بود، اما در برابر مشت‌های گره شده مردم هیچ توانی نداشت.

وی بابیان اینکه فرهنگ مقاومت از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی کشورمان هست که در صادر کردن آن به خارج از مرز ایران موفق عمل کرده‌ایم، افزود: رزمندگان حزب‌الله لبنان، ارتش عراق و نیروهای مردمی سوریه همه از مقاومت مردم ایران در طول جنگ تحمیلی الگو گرفته‌اند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که درنهایت کارشان برتری هست؛ چراکه نتیجه مجاهدت‌های مردم ایران را نگاه کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84600

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.