تاریخ ارسال : ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برجام تعهد رسمی بین‌المللی است/ ترامپ برجام را پاره کند ما آتش می‌زنیم 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو علاءالدین بروجردی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از روند تردد زائران اربعین در مرز شلمچه در جمع خبرنگاران در خصوص تاثیر انتخابات آمریکا بر برجام -برنامه جامع اقدام مشترک -افزود: بعید است که ترامپ، ترامپ دوران تبلیغات و کارزارهای انتخاباتی باشد، ولی تکلیف را رهبر معظم انقلاب مشخص فرمودند که اگر برجام را پاره کنند، ما نیز آن را آتش می زنیم.

 

وی ادامه داد: نظام استبدادی ظلم عظیمی را در حق جامعه جهانی انجام می دهد و با توجه به ظلم و جنایاتی که این نظام به مردم فلسطین، عراق، افغانستان، سوریه و یمن انجام می دهند، انتظار چندانی از آنها نیست.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، برجای گذاشتن حدود ۴۴ هزار کشته و مجروح و هفت هزار شهید در یمن بر اساس آمار رسمی سازمان ملل را نتیجه این جنایات دانست که نظام استکباری و استبدادی پایه گذار آن بوده و امروز از سوی آل سعود در حال انجام است.

 

وی تاکید کرد: رژیم آل سعود بدون حمایت آمریکا نمی تواند این اقدامات را انجام دهد؛ آمریکا هم تسلیحات نظامی و هم حمایت سیاسی از آل سعود می کند و آن قدر ابعاد جنایات و آدم کشی ها بالا بود که حرکت کنونی ملت آمریکا در انتخابات اخیر، دست رد به این سیاست هاست.

 

بروجردی اظهار کرد: امید می رود که شاهد تحول در این زمینه باشیم و جامعه جهانی نفس راحت تری از دست آمریکا بکشد.

 

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه از روند تردد زائران اربعین در مرز شلمچه در خوزستان دیدن کردند.

 

مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان و مرز مهران در استان ایلام از مبادی تردد زائران اربعین حسینی به عراق است.

 

مرز شلمچه از مبادی اصلی تردد زائران اربعین حسینی در ۱۵ کیلومتری میدان مقاومت شهر خرمشهر قرار دارد.

 

بر اساس پیش بینی ها حدود یک میلیون زائر در اربعین امسال از مرز شلمچه تردد می کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29350

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.