تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برجام سایه قدرت نظامی و پیشرفت‌های موشکی را از سر ایران برداشت نه سایه جنگ

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ابوالفضل نیکنام، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای بالاده با اشاره به انتخابات اخیر آمریکا اظهار داشت: اگر به انتخابات سال های اخیر آمریکا نگاه بیندازیم خواهیم دید فضای افکار عمومی و مردم آمریکا خسته از سیاست بازی ها و حاکمیت آمریکا شده است.

وی افزود: اوباما با شعار تغییر رای افکار عمومی را در دست گرفت و ترامپ نیز با انتقاد و افشاگری از واقعیت های جامعه آمریکا رای مردم را ربود این یعنی عمر آمریکا رو به زوال است و حاکمیت آمریکا با ترفندهای روانی و شانتاژهای تبلیغاتی آنرا با چنگ و دندان می خواهند حفظ کنند آیا سزاواراست ما به امید این چنین کشور مفلوکی منتظر گشایش در اقتصادمان باشیم.

نیکنام با توجه به اظهارات داخلی در رابطه با برجام بیان داشت: آقایان در داخل می گویند برجام سایه جنگ را از سر کشورمان برداشت. کدام جنگ؟ کدام کشور غربی و یا آمریکا با شرایط بد اقتصادیشان می توانند با ما به جنگ تن دهند؟ آیا برجام سایه جنگ را از سر ایران برداشت یا قدرت نظامی و پیشرفتهای موشکی و سرداران مجاهدی همچون حاج قاسم سلیمانی و شهدایی نظیر تهرانی مقدم و همدانی ما که اکنون در جنگ هستیم؛ اما به فضل خدا و تدابیر رهبری خط مقدممان در خارج از مرز کشورمان است.

این فعال دانشجویی در پایان گفت: ایران مقتدر  امروز در بیرون از مرزهای جغرافیایی خود تامین کننده امنیت منطقه است،امروز اگر رهبر عزیزمان اجازه دهد خیل جوانهای مشتاق در سوریه و عراق و عربستان حضور خواهد یافت و تا نابودی ظلم در این کشورها و کشورهای دیگر از پای نخواهند نشست دانشجویان بسیجی مشتاق هستند با حضور در عراق و سوریه نسل یزیدیان را پاک سازند و حرم های مطهر اهل بیت(علیهم السلام)را جهت زیارت امام و مقتدایشان آماده سازند تا حسرت پیاده روی اربعین را در دل نداشته باشند. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30531

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.