تاریخ ارسال : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برخورد فیزیکی توجیهی بر ناکارآمدی مأمور سد معبر در مازندران؟!

مامورین سد معبر شهرداری تنکابن به بهانه سد معبر سبزیهای زن دست فروش را به جوی آب ریختند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از تیتر امروز فیلمی این روزها در فضای مجازی با سرعت در حال انتشار استف فیلمی کوتاه دردناک و تامل برانگیز. در این کلیپ ۳۰ ثانیه ای که به لطف فضای مجازی منتشر شد مادری مسن اشک می ریزد و به زبان محلی می گوید « سزی های منو به جوب آب ریختند، شوهر من مریض است» این زن می گوید اگر سبزی هارو می گرفتند ایرادی نداشت اما ریختند در جوب و روی ان پا گذاشتند. اگر با دیدن این کلیپ و اشک های مادر رنج کشیده از غصه بمیریم جای تعجب نیست.

اخیرا مردم مازندران معترض شده اند که چرا در سریال پایتخت به فرهنگ و مردم مازندران توهین می شود، حال سوال این است که مارا چه شده که به اینجا رسیده ایم ؟ بعد از سیلی مامور شهرداری رشت به زن دستفروش حالا نوبت به زن مازندرانی رسیده است.

یعنی تمام مشکلات و معضلات اصلی کشور حل شده است و تنها برخورد با دست فروشان مانده است؟ کدام دست فروش با میل خود صبح را در خیابان شب می کند آنهم یک زن که باید در خانه اش مشغول به استراحت باشد.
شهرداری که وجود دستفروشان را برای شهر فاجعه می داند چرا برای اسکان آن ها فضای مناسب در نظر نمی گیرد ؟ با هتک حرمت یک مادر و له کردن سبزی هایش چهره شهر زیباتر می شود ؟
امیدواریم شهردار تنکابن تا دیر نشده از این زن عذر خواهی کند تا متوجه شویم که انسانیت در مازندران زنده است.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94956

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.