تاریخ ارسال : ۰۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برخی سایت های خبری گیلان ، اخاذی می کنند!

اگر افرادی تصور کرده اند می توانند با جوسازی و شایعه پراکنی و تهدید به خواسته های خود برسند اشتباه کرده اندو باید اهداف و مقاصد خودخواهانه و خودکامه خود را در جای دیگر جستجو کنند.

به گزارش تابناک گیلان، مدتی است برخی از مدیران استان از واقعیت تلخ دیگری در گیلان پرده برداشتند که نام امروزی آن چه زورگیری اینترنتی باشد،چه زورگیری مدرن باشد و چه حق الزحمه تحریریه، خلاصه اش می شود باج خواهی ، حق السکوت و یا حق الحساب.
مجموعه خبری تابناک گیلان، قصد دارد پیرامون فرهنگ آسیب شناسی و جلوگیری از این پدیده مضموم در آستانه یکی از مهمترین انتخابات چند سال اخیر کشور ، گفت و گویی با مدیران ارشد استان داشته باشد.
رئیس دادگستری املش طی گفت و گویی با خبرنگار تابناک ، رفتار و عملکرد برخی از سایت های خبری با مدیران استانی ، شهرستانی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بعضا شهرداران استان را که به شکل اخاذی و حق السکوت مطرح می شود ؛ مصداق عمل مجرمانه و کلاهبرداری دانست.
فردین امیری اظهار داشت: حتی درصورت پیگیری نکردن شاکی خصوصی در این رابطه دادستانی به عنوان مدعی العموم و مسئول حفظ نظم و امنیت جامعه راسا میتواند به این موارد رسیدگی و صدور حکم نماید.
وی تصریح کرد: این اقدامات سایت های خبری جرمی است که واجد حیثیت عمومی بوده و میتوان با متخلفان برخورد قانونی نمود.
امیری در ادامه با توجه به نزدیک شدن به انتخابات امسال به تشکیل ستاد پیشگیری جرائم انتخاباتی هم اشاره کرد و افزود: هدف اولیه دادگستری بر پیشگیری از وقوع تخلف و جرم است اما در صورت وقوع تخلف و جرم هم دادگستری به صورت قاطع با این موارد برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4100

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.