تاریخ ارسال : ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برزگر: استقلال عمل نداشتم یک لحظه نمی ماندم

خبرگزاری فارس: منصور برزگر، عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به احتیاج رشته های ورزشی مدال آور به پشتیبانی زیادتر گفت: بازی های آسیایی بعد از رقابت های المپیک پر اهمیت ترین مسابقه پیش رو برای ورزش و دولت ایران هست و عده ای از ورزش های ما که شانس بالای مدال آوری در این مسابقات را دارند در این فاصله کوتاه باید برنامه های تدارکاتی و آماده سازی خود را بدرستی پشت سر بگذارند.
وی دنبال کرد: به هرحال صالحی امیری بعنوان فردی نزدیک به ریاست جمهور به عنوان ریاست کمیته ملی المپیک انتخاب گردیده اند و لزوم دارد وی از رابطه نزدیک خود به دولت استفاده نماید و به پشتیبانی مخصوص از ورزش هایی که شانس مدال آوری بالایی دارند بپردازند؛ صرف برپایی ستاد توان ندارد کمکی به ورزش های مدال آور کند.
برزگر تصریح نمود: شش ماه دیگر نتیجه ورزش ایران در قاره آسیا و در رقابت با کشورهای آسیایی مشخص می گردد. در دوره گذشته کشتی، تکواندو، کاراته و قایقرانی بیشترین مدال ها را اکتساب کردند و باید از این ورزش ها در کنار چند رشته دیگر پشتیبانی مخصوصی گردد. مطمئنا ورزش ما نباید نسبت به دوره گذشته افت کند و موفقیت در این مسابقات نشان دهنده میزان رشد ایران در میان کشورهای آسیایی هست؛ از سوی دیگر شکست هم نشانه پسرفت هست.

برزگر گفت: صرف اینکه بخواهیم محیط را آرام نگه داریم؛ توان ندارد ورزش کشور را به موفقیت رساند لکن ورزش آنهم در آستانه مسابقات با اهمیت احتیاج به پشتیبانی مخصوص از سوی دولتمردان دارد.
وی علاوه بر این درباره بعضی انتقادات به اعضای شورای فنی گفت: اعضای شورای فنی با کوله باری از تجربه و گذاشتن ارزش و آبروی خود درباره مسائل فنی کشتی تصمیم می گیرند و اگر استقلال عمل نداشتم یک لحظه نیز نمی ماندم.
دارنده مدال نقره المپیک اضافه کرد: اعضای شورای فنی در این برهه از زمان به این نتیجه رسیدند که خادم برای امور فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان خوب ترین گزینه هست؛ البته این به آن مفهوم نیست که حضور خادم ابدی هست.
برزگر اضافه کرد: با بعضی گزینه ها نیز برای سرمربیگری تیم ملی نیز گفت وگو شده بود که یا آنان شرایط فدراسیون کشتی را قبول نکردند و یا فدراسیون شرایط آنان را نپذیرفت.
در حال حاضر برنامه تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های قهرمانی قاره آسیا، جام جهانی، بازی های آسیایی و رقابت های جهانی کشتی بسیار فشرده هست و باید تمرین های با کیفیت بالایی برگزار گردد و حضور خادم بسیار موثر هست اما مصوبه شورای فنی تا مسابقات انتخابی تیم ملی هست و تا آن زمان هر چیزی امکان پذیر هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84049

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.