تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برزگر: تصمیم گرفته شده در شورای فنی تیم های ملی مبتنی بر خرد جمعی هست

منصور برزگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اظهار این مطلب اضافه کرد: در چند دیروز بعضی انتقادات مبنی بر حضور دو مرتبه رسول خادم در کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد طرح شده هست که شورای فنی تیم‌های ملی را به سبب این تصمیم زیر سئوال برده‌اند.

وی دنبال کرد: باید بگویم اگر تصمیمی در شورای فنی تیم‌های ملی گرفته می‌شود مبتنی بر خرد جمعی هست و مطمئنا در این برهه از زمان حضور رسول خادم در رأس امور فنی احتیاج بود.

دارنده مدال نقره المپیک تأکید کرد: اعضای شورای فنی تیم‌های ملی با ارزیابی تمامی جوانب تا انتهاء جام جهانی کشتی آزاد به رسول خادم مجوز حضور بعنوان مسئول فنی تیم ملی کشتی آزاد را دادند تا در این مدت بتوانیم برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تصمیم‌‌گیری کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد گفت: چه در شورای فنی و چه در کادرهای فنی تیم های ملی تصمیم های طبق مصوبات و آیین‌نامه‌ها و خرد جمعی گرفته می‌شود و اینکه از سوی بعضی اشخاص اهل کشتی مطرح گردد که تمام تصمیم های فنی و مدیریتی در کشتی فردی گرفته می‌شود زیادتر بیانگر از ناآگاهی و دور بودن از شرایط این روزهای کشتی هست که از این دوستان می خواهم از نزدیک مسائل را دنبال کنند تا حقیقت را نگاه کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82624

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.