تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برف مازندران و توشه تبلیغاتی برای بعضی از نمایندگان

بارش برف در مازندران از روز سه شنبه دوم آذر شروع به باریدن کرد و این برف نیمه سنگین باعث شد تا بخشی از آب، گاز و برق این استان قطع شود و مناطقی هم نیمه فلج بماند!

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، چند روزی است که هوای مازندران برفی و سرمای کم سابقه ای دارد با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی و هشدار به مردم و مدیریت استان، اما چرا این هشدار جدی نگرفته شد و اگر هم جدی گرفته شد چرا اقدام به موقعی انجام نگرفته است؟

پدیده سرما و برف و باران همیشه در همه نقاط دنیا قابل پیش بینی است اما اتفاقات نادر را نمی شود پیش بینی کرد و به همین دلیل مراکزی را به عنوان مدیریت بحران پیش بینی می کنند که در مواقع ضروری وارد عمل شده تا بتوان به میزان خسارت های ناشی از پدیده های غیرقابل پیش بینی بکاهند.

در روزهای اخیر قطعی گاز، برق و آب در برخی از نقاط مازندران مهمترین مشکلاتی بود که در نوع خود نسبت به میزان برف و سرمای آن قابل تأمل است.

هنوز از میزان خسارتی که برف و سرما به مازندران وارد کرد آماری منتشر نشده است اما به گفته مسئولان قریب به ۹۰ درصد پرتقالها برداشت نشده است و این دلهره وجود دارد که با ادامه برودت هوا و بارش برف این محصولات دچار یخ زدگی شود.

مهمترین اقدام نماینده ها شاید همین باشد که در فضای مجای با زبان مازندرانی احساس نمادین همدردی با مردم و یا وعده پیگیری مشکلات آنها باشد که این هم می تواند برای آنها توشه باشد برای انتخابات آینده…!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31270

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.