تاریخ ارسال : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برنامه روز سیزدهم رقابت های المپیک ریو

به گزارش شلمچه نیوز،  برنامه کاروان ایران در روز سیزدهم به شرح زیر است:

حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده به ترتیب در اوزان ۸۵ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی از ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۸:۱۸ به وقت ایران به روی تشک می روند.
تیم ملی والیبال در ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف تیم ملی روسیه خواهد رفت.
محمدرضا براری در دسته ۱۰۵ کیلو گرم وزنه برداری از ساعت ۲:۳۰ بامداد روز سه شنبه با حریفان خود به رقابت می پردازد.
برنامه سایر رقابت ها به شرح زیر است:
*ژیمناستیک
فینال و اهدای مدال مردان در بخش حلقه (rings) ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال مردان در بخش (vault)ساعت ۱۴:۵۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران
فینال و اهدای مدال بانوان ساعت ۱۵:۴۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۶ به وقت ایران
*دو و میدانی
 اهدا مدال بخش بانوان در ماده ۲۰۰ متر ساعت ۹:۳۵ تا ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۵ تا ۱۷:۴۵به وقت ایران
اهدای مدال ماده پرتاب چکش بانوان ساعت ۱۰:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰ صبح  به وقت ایران
پرتاب دیسک بخش بانوان در ماده پرش سه گام ساعت ۲۰:۳۰ و ۲۱:۵۰به وقت برزیل و ساعت ۴ و ۵:۲۰ صبح به وقت ایران
بخش پرش سه گام مردان ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
بخش مردان در ماده ۳۰۰۰ متر با مانع ساعت ۱۰:۴۰ و ۱۰:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰ و ۱۸:۲۵ به وقت ایران
بخش مردان در ماده ۴۰۰ متر با مانع ساعت ۱۱:۳۵ تا ۱۲:۰۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ تا ۱۹:۳۷ به وقت ایران
مرحله فینال بخش مردان در ماده پرش با نیزه ساعت ۲۰:۳۵ به وقت برزیل و ساعت ۳:۵۵ بامداد به وقت ایران
بخش مردان ماده ۱۱۰ متر با مانع ساعت ۲۰:۴۰ تا ۲۱:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۴:۱۰ تا ۴:۴۲ صبح به وقت ایران
بخش مردان ماده ۴۰۰ متر با مانع ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۵ تا ۵:۱۵ صبح به وقت ایران
*رشته بدمینتون
بخش مردان
کره جنوبی و چین ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
کره جنوبی و هلند ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
دانمارک و هند ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
چین و روسیه ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶: به وقت ایران
 آلمان و ژاپن ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
مالزی و کره جنوبی ساعت ۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ به وقت ایران
کره جنوبی و هنگ کنگ ساعت ۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ به وقت ایران
چین تایپه و هنگ کنگ ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۵ به وقت ایران
ایرلند و دانمارک ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران
انگلیس و اندونزی ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت  به وقت ۱:۳۰ بامداد ایران
کره جنوبی و ژاپن ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
بخش بانوان
ژاپن و مالزی ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران
دانمارک و کره جنوبی ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ به وقت ایران
چین و اندونزی ساعت ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ به وقت ایران
کره جنوبی ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران
هند ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران
ژاپن و تایلند ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
اوکراین ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
بخش میکس تیمی
چین و اندونزی ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
مالزی ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
*والیبال ساحلی مردان
آمریکا و برزیل ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران
ایتالیا و روسیه ساعت ۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران
روسیه و کوبا ساعت ۲۳:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۷:۲۹ صبح به وقت ایران
*بسکتبال
بخش مردان
نیجریه و برزیل ساعت ۱۴:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران
اسپانیا و آرژانتین ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ به وقت ایران
لیتوانی و کرواسی ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران
*بوکس
بخش مردان
وزن ۵۲ کیلوگرم
آذربایجان ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
ازبکستان و آمریکا ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران
انگلیس ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران
الجزایر ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران
روسیه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران
کلمبیا ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران
چین و ارمنستان ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
کوبا ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ به وقت ایران
وزن ۶۹ کیلو گرم
مرحله فینال و اهدای مدال مراکش و ازبکستان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال قزاقستان و فرانسه ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران
وزن ۷۵ کیلوگرم
کوبا و فرانسه ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران
قزاقستان و آذربایجان ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران
مکزیک و مصر ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران
هند و ازبکستان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
وزن ۹۱ کیلوگرم
اهدای مدال و فینال روسیه و قزاقستان ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۴۵ بامداد به وقت ایران
بخش بانوان
وزن ۶۰ کیلوگرم
ایرلند ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران
آذربایجان ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران
روسیه ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران
فرانسه ساعت ۱۷:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت ایران
*قایقرانی کانو
بخش مردان ماده ۱۰۰۰ متر ۹ تا ۹:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۶:۴۶ به وقت ایران
کایاک انفرادی ۱۰۰۰ متر مردان ساعت ۹:۲۴ تا ۹:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۴ تا ۱۷:۰۱ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی کانو ۱۰۰۰ متر مردان ساعت ۱۰:۳۲ تا ۱۰:۳۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۰۲ تا ۱۸:۰۸ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی کایاک انفرادی ۱۰۰۰ متر مردان ساعت ۱۱:۲۱ تا ۱۱:۲۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۱ تا ۱۸:۵۹ به وقت ایران
کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۲۴ تا ۹:۳۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۴ تا ۱۷:۰۱ به وقت ایران
کایاک انفرادی ۲۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۳۸ تا ۹:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۰۸ تا ۱۷:۲۹ به وقت ایران
نیمه نهایی کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۱۰:۴۶و ۱۰:۵۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۶ و ۱۸:۲۳ به وقت ایران
نیمه نهایی کایاک انفرادی ۲۰۰ متر بانوان ۱۱ تا ۱۱:۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۸:۴۴ به وقت ایران
*دو چرخه سواری
فینال بانوان ساعت ۱۰ تا ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۷:۴۵ به وقت ایران
فینال بانوان ساعت ۱۰:۵۰ تا ۱۰:۵۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۰ تا ۱۸:۲۳ به وقت ایران
اسکراچ بانوان ساعت ۱۰:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۹ به وقت ایران
گروه بانوان ساعت ۱۶:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۵۶ به وقت ایران
گروه بانوان ماده اومنیوم ساعت ۱۶:۳۶ و ۱۸:۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۶ دقیقه بامداد تا ۱:۴۷ بامداد به وقت ایران
گروه مردان ماده تایم تریل ساعت ۱۰:۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۵۱ به وقت ایران
مرحله فینال و اهدای مدال اومنیوم مردان ساعت ۱۷:۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵۲ دقیقه بامداد به وقت ایران
اومنیوم مردان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ۲۳:۳۰ به وقت ایران
*شنا و شیرجه
مرحله فینال و اهدای مدال  ۳ متر مردان ساعت ۱۵:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۵ به وقت ایران
*سوارکاری
اهدای مدال و بخش انفرادی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
*هند‌بال
بخش مردان
لهستان و اسلونی ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
آلمان و مصر ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران
فرانسه و دانمارک ساعت ۱۴:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۰ به وقت ایران
سوئد و برزیل ساعت ۱۶:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۱۰ بامداد به وقت ایران
کرواسی و تونس ساعت ۱۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۲۰ بامداد به وقت ایران
آرژانتین و قطرساعت ۲۱:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۵:۲۰ بامداد به وقت ایران
*هاکی بانوان
نیوزلند و استرالیا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آمریکا و آرژانتین ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران
انگلیس و اسپانیا ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت  ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران
هلند و آرژانتین ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران
*شنا ماراتن
۱۰ کیلومتر بانوان به همراه اهدای مدال ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران
*قایقرانی بادبانی
گروه مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
کلاس ۴۹ گروه مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
کلاس ۴۷۰ گروه مردان ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت ایران
اهدای مدال بخش سرعت مردان ساعت ۱۴:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۵ به وقت ایران
بخش بانوان
کلاس ۴۹ گروه بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
اهدای مدال بخش سرعت بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران
*والیبال مردان
آرژانتین و مصر ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران
آمریکا و مکزیک ساعت ۱۱:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۰۵ به وقت ایران
روسیه و ایران ساعت ۱۵به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
لهستان و کوبا ساعت ۱۷:۰۵به وقت برزیل و ساعت ۰۰:۳۵ به وقت ایران
ایتالیا و کانادا ساعت ۲۰:۳۰به وقت برزیل و ساعت ۴بامداد به وقت ایران
برزیل و فرانسه ساعت ۲۲:۳۵به وقت برزیل و ساعت ۶:۰۵ بامداد به وقت ایران
واتر‌پلو بانوان
استرالیا و مجارستان ساعت ۱۴:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۰ به وقت ایران
چین و ایتالیا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
برزیل و آمریکا ساعت ۱۸:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۵۰ بامداد به وقت ایران
روسیه و اسپانیا ساعت ۱۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۱۰ بامداد به وقت ایران
وزنه برداری
بخش مردان
در وزن ۱۰۵ کیلوگرم ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران
اهدای مدال و فینال وزن ۱۰۵ کیلو گرم ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران
*شنا
دونفره  ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ۱۸:۳۰ به وقت ایران
*تنیس روی میز
مرحله نیمه نهایی تیمی بانوان چین و سنگاپور ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی تیمی مردان ژاپن و آلمان ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران
مرحله نیمه نهایی تیمی مردان ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران
*کشتی فرنگی
وزن ۸۵ کیلوگرم
ارمنستان و مجارستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
روسیه و آذربایجان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
ایران و سوئد ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران
آلمان و قزاقستان
گرجستان و مکزیک
اوکراین و مصر
الجزایر و بلغارستان
فنلاند و اتریش
بلغارستان و چین
ازبکستان و آمریکا
هند
وزن ۱۳۰ کیلوگرم
قزاقستان و روسیه
مصر و اوکراین
برزیل و گرجستان
ترکیه و ونزئولا
آذربایجان و آمریکا
چین و ایران
آلمان و قزاقستان
کوبا و استونی
سوئد و استرالیا
ازبکستان

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22802

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.