تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برنامه پیچیده دشمن برای سنگ اندازی در ایران/فتنه ها در راه هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی جمعه شب در جمع مردم خوسف با اظهار این که بصیرت باعلم تفاوت دارد، اضافه کرد: رهبری می فرمایند: «بصیرت دارا باشید و نفرمودند علم و یا آگاهی داشته باشید».

حجت الاسلام با اظهار این که محتمل هست کسی به چیزی علم و دانش داشته باشد، اما بصیرت نداشته باشد، اظهار کرد: بعضی وقت ها زیادی چیزها را می دانیم اما بر خلاف علم عمل می نماییم.

  نماینده مردم بیرجند، در میان و خوسف در مجلس دنبال کرد: متاسفانه بعضی از مردم در صورتی که می دانند استفاده آن چه خطراتی دارد، دستخوش اباهی گری استعمار شده و از آن استفاده می نمایند.

وی با اظهار این که ترویج استفاده از مشروبات الکی و مواد مخدر از نیرنگ های استعمارگران هست، اضافه کرد: شبکه های ماهواره ای نیز بدنبال دگرگونی سبک زندگی مردم می باشند.

دشمن نهاد خانواده را هدف قرار داده هست

حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: امروزه ارزشمند ترین چیزی که مورد هدف دشمن قرار گرفته، این هست که نهاد خانواده را به هم بریزد.

حجت الاسلام عبادی با اظهار این که قلب قسمتی از روح بوده که مرکز احساس های آدم هست، اظهار کرد: کینه ها، بخل ها، حب دنیا و مقام، حب فخر و مال  از احساس های می باشند.

وی با باین این که این احساس های اگر قوه غلبه نداشته باشد، توان ندارد خود را کنترل کند، اضافه کرد: تقوا یعنی انسان  برای کنترل احساس های خود توانمندی روحی پیدا نماید.

مفسد اقتصادی از جنس انقلاب نیست

نماینده مردم بیرجند، در میان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دنبال کرد: نباید افسار نفس خود را در دست دریافت کنیم چرا که لازم هست طبق بصیرت عمل کنیم.

وی دنبال کرد: آدم بصیر کسی هست که نگذارد حب گروه، حزب و دنیا وی را از حقانیت دور کند و فتنه ها نیز وی را متزلزل سازد.

حجت الاسلام عبادی با اظهار این که لازم هست بدون در نظرگرفتن جایگاه و شخصیت، با مفسدان اقتصادی برخورد گردد، اظهار کرد: راه اصلاح امور، برخورد با مفسدان اقتصادی  است.

وی با اظهار این که مفسد اقتصادی از جنس انقلاب نیست، اظهار کرد: مفسدان زالوهایی بوده که به گروه ها و طیف ها می چسبند تا خون مردم را بمکند.

حجت الاسلام عبادی با اظهار این که امنیت یک ملت تنها در درون مرز آن محافظت نمی توان، اظهار کرد: کسی که گمان کند، امنیتش در داخل کشور محافظت می گردد، آن ملت امنیت نخواهد داشت.

  وی با اشاره به جنگ دشمن در سوریه دنبال کرد:همه کشورها به حول خود در نظر دارند که این تحولات چه تاثیری بر کشور آنان دارد.

پاکی طبع مستلزم بصیرت هست

نماینده مردم بیرجند، در میان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  دنبال کرد: اگر دنبال عراق و سوریه نباشیم لازم هست با داعش در بیرجند، تهران و دیگر شهرها بجنگیم.

وی با اظهار این که تعداد ای هیاهو می کنند که با سوریه چیکار داریم، اظهار کرد: این اشخاص لازم هست بدانند که اگر در سوریه با داعش مقابله نمی کردیم، امروز داخل مرزهای ما بود.

حجت الاسلام عبادی دنبال کرد: این اشخاص خبر ها غلط و مطالبی می ریزند، سیاه نمایی کنند تا بین ملت اختلاف اندازند، در نتیجه لازم هست هوشیار باشیم.

نماینده مردم بیرجند، در میان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفته بود: اگر می خواهیم که نسبت به ولایت لغزش پیدا نکنیم، لازم هست فرهنگ معنوی داشته و از گناه دوری کنیم.

وی با اظهار این که دنیا پرستی با طریق ولایت همخوانی ندارد، اضافه کرد: طبق حدیثی از امام علی (ع)، هر کس دل به دنیا داشته باشد کور می گردد و بصیرت خود را از دست میدهد.

حجت الاسلام عبادی پاکی طبع را مستلزم داشتن بصیرت دانست و اظهار کرد: علاوه بر این مطالعه، تحقیق و فکر و تفکر برای بصیرت لازم هست.

برنامه دشمن برای براندازی ایران پیچیده هست

حجت الاسلام عبادی با اظهار این که دشمن برای منحرف کردن اذهان مردم حق را با باطل می آمیزد، اضافه کرد: لازم هست هوشیار باشیم که دعوت آنان را نپذیریم.

وی با اظهار این که استعمارگران برای جلوگیری از پیشرفت اقتصاد ایران برنامه پیچیده ای دارند، اظهار کرد: امروز نقشه های دشمن در جاهای متفاوت شکست خورده و برای سنگ اندازی نیز کوشش زیادی می کنند.

وی با اظهار این که حاکمیت استعمارگران بر ایران روزگاران خوشی به وجود نخواهد آورد، اضافه کرد: بعضی که بدنبال سراب و برنامه های دشمن می باشند، لازم هست از تاریخ عبرت دریافت کنند.

حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: امروزه در یمن زیادی از گرسنگی می میرند اما دوباره هم نه تنها استعمار به دادشان نمی رسد لکن خمپاره هایی را بر سر این آدم های وبا زده و گرسنه فرود می آورند.

وی با اظهار این که فتنه ها در راه هست، اضافه کرد: تنها  با بصیرت، آگاهی، داشتن روحیه معنوی و الهی و قوه آنالیز درست میتوان از این فتنه ها گذر کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81154

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.