تاریخ ارسال : ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برنامه پیکارهای فرنگی‌کاران ایران مشخص شد

صراط: رقابت‌های کشتی فرنگی پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا از ساعت ۹:۳۰ امروز (سه شنبه) در شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان برگزار می‌شود.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مهر، وزن کشی تمامی اوزان این رقابت ها عصر روز گذشته برگزار شد که طی آن فرنگی کاران کشورمان، رقبای خود را شناختند.

بر این اساس برنامه پیکارهای امروز نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، محسن حاجی پور در دور نخست به مصاف اسلام جان بهرام اف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران افغانستان و اندونزی روبرو می شود.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امین سوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با احمد داهشان از اردن کشتی می گیرد. در این وزن ۱۳ کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم فرشاد بلفکه در دور اول با روسلان تساریف قهرمان آسیا از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران اندونزی و تاجیکستان مصاف می دهد. در این وزن ۱۲ نفر به روی باسکول رفته اند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند پژمان پشتام در دور نخست با محمد مچیک از لبنان کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف جفرسون ماناتاد از فیلیپین می رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر شرکت کرده اند، مهدی ابراهیمی در دور نخست به مصاف آسخات دلمحمداف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران ازبکستان و افغانستان روبرو می شود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم سامان عزیزی در دور اول با سگلدی آنایف از ترکمنستان دیدار می کند و در صورت برتری بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین و قزاقستان می رود. در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۸ کیلوگرم امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با اصلان کولیف از ترکمنستان پیکار می کند. در این وزن ۱۰ کشتی گیر به روی باسکول رفته اند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۶ ورزشکار حضور دارند، بهنام مهدی زاده در دور نخست با نورماخان تینالیف دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان آسیا از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ژاپن و ترکمنستان مبارزه خواهد کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66954

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.