تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برنامه ۹۰ با افشاگری هدایتی! درگیری لفظی طاهری با علی دایی و فردوسی پور+ فیلم

برنامه ۲۷ آذر نود با محوریت بررسی جام حذفی باشگاه های کشور و پرونده مدیریت باشگاه پرسپولیس از ساعت ۲۲:۴۳ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

 

به گزارش شلمچه نیوز، در ابتدای برنامه سوال مسابقه نظرسنجی درباره انتخاب بهترین لژیونر سال گذشته فوتبال کشور پخش شد.

برنامه نود ۲۷ آذر ۹۷

گزارش مسابقه خیرخواهانه تیم فوتبال منتخب ۹۸ با پیشکسوتان کرمانشاه در سرپل‌ذهاب برای بزرگداشت زلزله زدگان غرب کشور پخش شد.

به مناسبت شب یلدا و طولانی ترین شب سال طولانی ترین اتفاقات فوتبالی مرور شد.

حسین هدایتی، معروف به عابر بانک پرسپولیس در گفت‌وگوی ضبط شده با برنامه نود پیرامون کمک‌هایی که به سرخ پوشان داشته است، گفت: این حق ما مردم و هواداران است که حقایق را بدانیم و شفاف‌سازی شود، طی ۲۰ ماه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان باشگاه پرسپولیس عایدات و وصولی داشته ولی این درآمد خوب کجا رفته است؟ دلیل بر فساد و سوء استفاده نیست ولی مدیران باید شفاف سازی داشته باشند.

او ادامه داد: آقای شیرازی مدعی است ۵۷ میلیارد تومان پرداخت کرده و در یک سال و نیم اخیر ما نیز ۱۵ میلیارد پرداخت کردیم، در ۳۰ ماه حدود ۱۹ میلیارد ما دادیم و یکی از اپراتور های تلفن همراه هم که ۱۵ میلیارد تومان داده و حدود ۱۰ میلیارد تومان نیز از فدراسیون در هر فصل دریافتی داشته‌اند، هواداران نیز که کمکی به باشگاه داشتند.

هدایتی اضافه کرد: ما حساب کردیم در یک فصل و نیم گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده شده و چه زمانی تا این اندازه درآمد داشته است؟ گاهی وزارت و روسای سازمان وقت از ما تقاضای کمک داشتند و ما هم اجابت کردیم.

حامی مالی پرسپولیس تصریح کرد: ما سال‌هاست با آقای دکتر دوست هستیم، بعد از برنامه نود ایشان اظهار لطف کردند صحبت کردیم،اما وقتی در افکار عمومی صحبت شد باید در افکار عمومی آن بحث جمع شود، مگر من از جیب شخصی کمک می‌کنم، باید به شخص جواب بدهم؟

او با بیان اینکه ربطی ندارد ۷۰۰ تومان به وحید امیری ندادید ولی نگویید برای امیری پولی نگرفتیم، ابراز کرد: مگر من چه کاره بودیم هر روز پول دادم؟ اما حرف زده بودم برای رسیدن به قهرمانی پول پیش پرداخت بازیکنان را می دهم و دادم.

هدایتی عنوان کرد: باشگاه یک بار برای گولچ پول یورو خواست که تمام مبلغ آن را پرداخت کردیم، اینکه می‌گویند یورو را تبدیل به ریال کردیم، عجیب است چون شبانه از من درخواست یورو کردند و گفتند اگر تا شب با او قرارداد نبندیم و پول ندهیم، از ایران می‌رود، من نمی‌گویم این پول به حساب باشگاه نرفته ولی حرفم این است اگر پول گولچ را می‌دادند الان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی نداشتند.

او اذعان کرد: برای جذب کاوه رضایی پنج‌شنبه شب پیش من آمدند و گفتند تا فردا جمعه باید به او پول بدهیم ولی اگر ۸۰۰ میلیون تومان را پرداخت نکنیم، کاوه به استقلال می‌رود، به دلیل تعطیل بودن بانک‌ها، از صرافی ۲۰۰ هزار یورو پول گرفتم و به مدیران وقت پرسپولیس دادم ولی به یک باره شنبه شد و دیدم کاوه به استقلال رفت و هنوز هم پول را به من نداده اند و قرار شده آن پول را به من بدهند.

سروش رفیعی میهمان ویژه این هفته به برنامه آمد و ماجرای جالبی درباره باطل شدن کارت معافیتش گفت: من ۱۰ سال در تیم فجرسپاسی بودم و بعد از این که کارت معافیتم را به خاطر از کارافتادگی پدرم گرفتم باز هم یک سال و نیم دیگر در فجرسپاسی ماندم و می توانستم با بازی در تیم شهر خودم کارت پایان خدمت بگیرم اما زمانی که جو جامعه ضد فوتبالیست ها شد و کارت های معافیت بازیکنان باطل شد کارت من که بدون هیچ مشکلی گرفته بودم هم باطل کردند!

برنامه نود ۲۷ آذر ۹۷

آیتمی از حاشیه های لیگ دسته اول(جام آزادگان) روی آنتن رفت.

بخش بعدی برنامه به گفتگو با میلاد میداوودی بازیکن تیم دسته اولی نفت مسجد سلیمان اختصاص داشت.

میداوودی ابراز امیدواری کرد تیم نفت مسجد سلیمان بتواند در پایان فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کند.

سپس تصاویری تکان دهنده از سعید پاژخ بازیکن سابق تیم ماشین سازی تبریز که به بیماری پوستی مبتلا شده بود پخش شد. او پس از ابتلا به این بیماری، به اجبار فوتبال را کنار گذاشت و مورد بی مهری اهالی فوتبال قرار گرفت.

برنامه نود ۲۷ آذر ۹۷

خلاصه ای از دیدار تیم های پرسپولیس و بادران تهران به همراه حواشی آن روی آنتن رفت.

مشاجره لفظی طاهری و علی دایی در برنامه زنده!

در ادامه علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس روی خط برنامه آمد.

گزیده اظهارات طاهری به شرح زیر است:

برخی شائبه هایی را مطرح می کنند و سپس می گویند طاهری آدم خوبی است! من در خیابان با کسی قرار نگذاشته بودم و این ها همه تهمت است. به زودی یک نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برگزار می کنم و به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهم داد.

۱۸ سال برنامه ۹۰ روی آنتن رفته است و بسیاری از اهالی فوتبال به جان یکدیگر افتاده اند. تا کی می خواهید عوامل فوتبال را به جان هم بیاندازید؟ چرا همه منتظرند در برنامه ۹۰ یک درگیری رخ دهد؟ آیا داوری فوتبال ما پس از برنامه شما پیشرفت کرد؟ اینکه یک نفر بیاید روی آنتن و هر چه دلش می خواهد بگوید صحیح است؟ همکاران شما به من گفتند به برنامه ۹۰ بیا وگرنه ضرر می کنی. شما باید امانتدار باشید، اسم شما عادل است، باید ذاتتان نیز عادل باشد.

من دنبال شهرت نیستم و ادعایی نیز ندارم. شما فقط به دنبال جذب مخاطب هستید. شما سال ۹۴ به کنایه گفتید که پرسپولیس با اقتدار شانزدهم است.

افشاگری‌های جدید عابر بانک پرسپولیس/ مشاجره لفظی طاهری و علی دایی در برنامه زنده!

عادل فردوسی پور نیز در پاسخ به طاهری گفت: عملکرد برنامه۹۰ در طول این سالها مشخص است و مردم باید درباره آن قضاوت کنند. دارایی سازمان صدا و سیما و برنامه ما، مردم هستند. شعار برنامه ما شفاف سازی بوده است. مگر من سوپرمن هستم که بخواهم مشکلات فوتبال ایران را حل کنم؟ ما در این برنامه به اندازه کافی از عملکرد شما تعریف و تمجید کرده ایم و در مواقع لزوم نیز به انتقاد پرداخته ایم.

چند هفته متوالی از شما دعوت کردیم به برنامه بیایید اما هر بار به بهانه ای نپذیرفتید و دعوت ما را رد کردید. تاکتیک شما این است که با حمله کردن به طرف مقابل از پاسخگویی طفره بروید. افتخار برنامه ما این است که همواره شفاف سازی کرده و بله قربان گوی هیچ یک از مدیران نبوده است.

در ادامه علی دایی سرمربی سابق تیم پرسپولیس روی خط آمد و در مورد پرونده خود توضیحاتی را ارائه کرد.

خلاصه صحبت های دایی به شرح زیر است:

طاهری در مورد پرونده من دروغ می گوید، من حاضرم اسنادی را که دارم منتشر کنم تا دروغ او مشخص شود. اینکه طاهری در مورد پرونده بقیه راست می گوید یا دروغ را نمی دانم اما در مورد من ۱۰۰ درصد دروغ می گوید.متاسفانه فوتبال ما به روزی افتاده که طاهری که اصلا سابقه حضور در فوتبال را نداشته است می آید و مدیریت باشگاه پرسپولیس را بر عهده می گیرد. کسی که باعث شد من از حق و حقوق خودم نگذرم همین آقا و دار و دسته اش بود زیرا این افراد با آبرو و حیثیت من بازی کردند. از سازمان بازرسی درخواست می کنم به این پرونده رسیدگی کند.

من در تیرماه سال ۹۵ نیز به کمیته انضباطی نامه نوشته بودم و تکرار می کنم که طاهری درباره پرونده من راست نمی گوید.

طاهری نیز در پاسخ به دایی گفت: در زمان مدیریت من هیچ نامه ای از سوی دایی به باشگاه پرسپولیس نرسیده بود و من هیچ گونه مشکلی با او ندارم.

محمد حسن نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی روی خط برنامه آمد و در مورد حسابرسی به پرونده های مالی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مجلس اختیار دارد تا پرونده های مالی سرخابی ها را بررسی کند. چرا باید باشگاه های ایرانی در مجامع بین المللی محکوم شوند؟ این مسائل برای کشور هزینه دارد. متاسفانه اسپانسرها در مسائل داخلی باشگاه ها دخالت می کنند و این بسیار به ضرر باشگاه ها است.

اینکه علی دایی و طاهری یکدیگر را به دروغ گویی متهم می کنند اصلا زیبنده شأن و جایگاه این ۲ نفر نیست. مطمئن باشید سازمان بازرسی کل کشور و همه نهادهای نظارتی به این مسئله ورود می کنند و تکلیف این پرونده ها مشخص می شود.

در ادامه آیتمی در مورد زنده یاد محمد صالحی پیشکسوت داوری فوتبال پخش شد.

سپس خلاصه دیدار گسترش فولاد تریز و خونه به خونه بابل روی آنتن رفت.

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و بادران تهران پخش شد.

در پایان علیرضا جهانبخش به عنوان بهترین لژیونر سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

افشاگری‌های جدید عابر بانک پرسپولیس/ مشاجره لفظی طاهری و علی دایی در برنامه زنده!

برنامه نود این هفته ساعت ۲:۳۵ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

 

منبع؛ باشگاه خبرنگاران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79538

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.