تاریخ ارسال : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۴:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برپایی جشنواره آموزشی شهید مطهری با معرفی ۱۸ روال برتر کشوری

دکتر عظیم میرزازاده در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به برپایی یازدهمین جشنواره کشوری آموزشی شهید مطهری طی روزهای ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۷ اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش دانشگاهی و کشوری برگزار می گردد و بعد از اینکه دانشگاه ها به صورت به صورت مجزا این جشنواره را برگزار و فرآیندهای برتر خود را انتخاب کردند، با اهمیت ترین فرآیندهای خود را برای شرکت در جشنواره کشوری می فرستند. 

 وی با بیان اینکه این جشنواره ذی ربط به ارتقاء کیفیت تعلیم است، اضافه کرد: در این رقابت کشوری از همه دانشگاه های علوم پزشکی درخواست شده تا فرایندهای ارتقاء کیفیت تعلیم که ذی ربط به کارهای عملی دانشگاه ها است و با استمرار قابل قبولی برای بهبود کیفیت تعلیم صورت گرفته ارسال گردد. فرایندهای ارسال شده در سیستم ای با روش مشخص و آشکار مورد داوری قرار می گیرد و طی این داوری فرایندهای برتر کشوری انتخاب می گردند.

دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری اظهار کرد: این جشنواره در حیطه های “برنامه ریزی درسی”، “مدیریت آموزشی”، “مدیریت و رهبری آموزشی”، “مشاوره و پشتیبانی دانشجویی”،”شیوه های یاددهی و یادگیری”، “یادگیری الکترونیکی”،” مباحث خاص” دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری اظهار کرد: این جشنواره در حیطه های “برنامه ریزی درسی”، “مدیریت آموزشی”، “مدیریت و رهبری آموزشی”، “مشاوره و پشتیبانی دانشجویی”،”شیوه های یاددهی و یادگیری”، “یادگیری الکترونیکی”،” مباحث خاص” و سایر مباحث برگزار می گردد. 

 دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با اشاره به اینکه افتتاحیه این جشنواره در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور وزیر بهداشت، درمان و تعلیم پزشکی، معاون وزارت بهداشت و جمعی از مسئولین و سیاستگذاران حوزه تعلیم علوم پزشکی برگزار می گردد، تصریح نمود: طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت فرآیندهای منتخب همزمان با برپایی سمینار کشوری تعلیم علوم پزشکی ارائه می گردد و سر انجام در عصر روز ۱۲ اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه و اهدای جوایز و تقدیر رسمی به صورت کشوری توسط وزیر بهداشت و مسئولان و سیاست گذاران حوزه تعلیم علوم پزشکی از برگزیدگان انجام خواهد گردید. 

 وی با بیان اینکه  ۶۸ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در ۶ حیطه فرآینده های برتر خود را ارسال کرده اند، اظهار کرد: هر دانشگاه مجاز به ارسال دو فرآیند در هر حیطه جشنواره بوده و دانشگاه آزاد نیز مجاز به ارسال دو روال بود و با توجه به اینکه همه دانشکده ها در همه حیطه ها روال ارسال نکرده اند، سر انجام حدود ۳۰۰ فرآیند به جشنواره ارسال شده است که اینها داوری شده اند و از بین آنان ۱۸ روال پایانی انتخاب گردیده است که در جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

میرزازاده اظهار کرد: شعار یازدهمین جشنوراه آموزشی شهید مطهری و نوزدهمین سمینار آموزشی علوم پزشکی، دگرگونی و نواوری در تعلیم علوم پزشکی است که از حدود سه سال پیش  با اجرای طرح دگرگونی تعلیم علوم پزشکی در کشور شروع شده است و تا به حال استمرار دارد و هدف این شعار در حقیقت بالا بردن کیفیت تعلیم است. 

 دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری اظهار کرد: برنامه های این جشنواره دربردارنده ۶ سخنرانی اصلی، ۱۸ سخنرانی کوتاه، ۶ سمپوزیم، ۱۶ جلسه عرضه پوستر، ۶ جلسه داوری انتهاء نامه تعلیم پزشکی، ۱۶کارگاه، ۶کلینیک مشاوره تعلیم پزشکی، ۶ جلسه عرضه فرایندهای برتر و برنامه های دیگر است. 

 وی اضافه کرد: یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و نوزدهمین جشنواره آموزشی علوم پزشکی در مرکز سمینار های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد. 

 

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95299

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.