تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی در استان گلستان

فرمانده سپاه نینوا از برگزاری اجلاسیه شهدای استان گلستان خبرداد و گفت: این اجلاسیه بزرگترین رویداد فرهنگی استان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبدکاووس، سردار  رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در جمع مدیران مسئول، فعالین رسانه ای و اعضای شورای بسیج رسانه این استان اظهار کرد: بسیج رسانه بایستی مسائل روز و نیازهای انقلاب اسلامی را شناسایی کند و روی آنها کارکند.

وی ارتقا دانستنی ها و مهارت آموزی در عرصه بسیج رسانه را خواستار شد و افزود: از طرح هایی که در این بخش قابلیت تاثیرگذاری و اجرا داشته باشد را حمایت خواهیم کرد.

صادقی افزود: امروز با حرفها و سخنان گوناگونی مواجه هستیم، اینکه می گویند ما نیروهای نظامی نمی خواهیم ناشی از کدام مشرب فکری است؟ در مقابل کشورهای منطقه ما کمترین هزینه نظامی را داریم، چطور بدون تجهیزات و امکانات دفاعی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح که بین ۱۰ تا ۱۵ ناو هواپیمابر در خلیج فارس دارد میتوان ایستاد؟

فرمانده سپاه نینوا گلستان در خصوص برگزاری اجلاسیه شهدای گلستان گفت: این اجلاسیه بزرگترین رویداد فرهنگی استان است که در ۲۵ آذرماه برگزار می شود.

صادقی فعالیت دبیرخانه این اجلاسیه را از تیرماه سال گذشته عنوان کرد و گفت: بعد از هفته دفاع مقدس اولین نشست خبری به مناسبت اجلاسیه را برگزار خواهیم کرد و یکی از نکاتی که مد نظر ماست پاسخگویی به شبهات و نقد ها و پیشنهادات است.

دبیر اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان بیان داشت: ساخت دهکده مقاومت در استان گلستان کاری ماندگار است که البته هنوز مکان ثابتی را برای آن مشخص نکردیم اما دنبال ۱۰ هکتار زمین هستیم تا مجموعه منسجمی با نگاه مقاومت ایجاد کنیم تا کودک و پیر و جوان و زنان و اقوام و همه و همه در این دهکده دیده شوند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25463

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.