تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی کشور در سی‌سخت

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی شهر برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی کشور در سی‌سختتوریستی سی‌سخت گفت: هیأت ورزش‌های روستایی و عشایر استان پیشنهاد میزبانی برای برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی کشور در شهر سی‌سخت را ارائه کرده‌ است که در صورت موافقت این جشنواره در این شهر برگزار می‌شود.

جهانبخش ایزدپور افزود: همچنین برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور از دیگر رویدادهای پیش‌رو است که برای میزبانی این مسابقات پیشنهاد ارائه شده و در صورت موافقت، یاسوج میزبانی این مسابقات را بر عهده خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان کشور ادامه داد: شرایط برای برگزاری این دوره از مسابقات کشتی فرنگی در شهر یاسوج فراهم شده و درخواست لازم برای اعطای میزبانی به استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج ارائه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرهای کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت میزبانی این مسابقات را دارند که در صورت نهایی شدن، این دوره از مسابقات در رشته‌های کشتی فرنگی، پرس سینه و بازی‌های بومی و محلی به صورت شایسته برگزار می‌شود.

ایزدپور افزود: با بهره‌برداری از چندین طرح ورزشی از جمله هتل ورزش، استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج قادر به برگزاری مسابقات مهم ملی خواهد بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30765

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.