تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف انرژی ویژه بانوان شاغل در صنعت آب و برق مازندران

مشاور مدیرعامل آبفاشهری مازندران در امور زنان و خانواده گفت: به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در بین زنان، کارگاه آموزشی مدیریت مصرف انرژی ویژه بانوان شاغل در صنعت آب  وبرق در ساری برگزار شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهرنوش السادات مشیری با بیان اینکه زنان نقش موثری در ترویج مدیریت مصرف در بین خانواده ها دارند، افزود: زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ و مدیریت مصرف درزمینه آب و برق به نسل های بعدی هستند .

وی، زنان را ازمشارکت کنندگان اصلی در امرمدیریت مصرف آب عنوان و تصریح کرد: این گروه به دلیل موقعیتی که درخانواده دارند می توانندآموزش دهندگان مجربی درزمینه های مختلف به ویژه مصرف آب باشند و از طرفی به دلیل اینکه زنان بیشتر از دیگراعضاخانواده درمنزل باآب سروکاردارند مجری تغییرفرهنگ آب محسوب می شوند .

ax

گفتنی است این کارگاه آموزشی به مدت یک روز ، با موضوع نحوه تولید آب، بحرانهای موجود و صرفه جویی در مصرف انرژی با محوریت بانوان و زنان در بخش آبتوسط مهندس قلی زاده مدیر دفتر مدیریت مصرف و نظارت بر کاهش آب بدون درآمد آبفاشهری مازندران و بخش برق از سوی مهندس سید محمدعلیان ارایه شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19675

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.