تاریخ ارسال : ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بسته حمایتی جدید دولت برای صاحبان “چک برگشتی‌”

چک برگشتی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به تهیه بسته حمایتی در شورای پول و اعتبار برای واحدهای صنعتی بدهکار و دارای چک برگشتی اعلام کرد: رکود در بخشی از صنایع کوچک غالب شده و آنها را با مشکل مواجه کرده است. ‌

به گزارش شلمچه نیوز، سید محمد علی سید ابریشمی در گردهمایی معاونان عمران ومحیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی کشور گفت: هر چقدر واحد تولیدی کوچک‌تر باشد مشکلات اقتصادی و رکود حاکم بر جامعه بر آن تاثیر بیشتری می‌گذارد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران معوقات بانکی را از مشکلات واحدهای تولیدی برشمرد و گفت : به دلیل وجود این معوقات، اغلب صاحبان صنایع نمی‌توانند از تسهیلات جدید بهره‌مند شوند.

وی خاطر نشان کرد: بسته حمایتی برای واحدهایی که چک برگشتی دارند یا دارای معوقه بانکی هستند، دیده شده است که در آینده ای نزدیک تایید این مصوبه از مراجع ذی ربط گرفته می‌شود تا هر چه سریع تر اجرایی شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نقش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در حمایت از واحدهای صنعتی را موثر دانست و یادآور شد: این صندوق می‌تواند وثیقه واحدهای صنعتی را فراهم کند تا از تسهیلات استفاده کنند.
سید ابریشمی یکی از اولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران را ایجاد فضای مناسب برای شهرک‌های صنعتی استان‌ها اعلام کرد و گفت : در حال حاضر تامین زمین برای استان گیلان در اولویت قرار دارد.
در این گردهمایی معاون عمران ومحیط زیست سازمان نیز گزارشی از وضعیت زیرساخت های عمرانی در شهرکهای صنعتی ارایه کرد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در سفر به استان گیلان ضمن دیدار با استاندار این استان از زیر ساخت های شهرک صنعتی سفیدرود رشت و ناحیه یعقوبیه لنگرود بازدید کرد.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3200

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.