تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بسته شدن پرونده داعش درعراق/ فرهنگ شهید شدن سبب برتری است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور شامگاه شنبه در یادواره شهدای منطقه قلعه رودخان شهرستان فومن درکنار تسلیت شهید شدن امام رضا(ع)، اظهار کرد: هیچ کس توان ندارد مقام شهدا را درک کند.

وی با اظهار اینکه خدا در بعضی از آیات قرآنی می فرماید فردی توان تفکری درک مقام شهدا را ندارد، اضافه کرد: شهدا وقتی که به مقام شهادت  می رسند به خدا متصل می شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه هرکشوری در جهان برخورداری یک قدرت و شاخص مشخصی هست، اظهار کرد: بعضی از قدرت ها و خصوصیت ها علم، تکنولوژی، سلاح  بوده اما به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ایران مظهر قدرت ایران شهدا می باشند.

مقاومت ایران در مقابل فشارها و تحریم ها برگرفته از قدرت شهدا

وی به فشار و تحریم های ۳۰ ساله از سوی کشورهای استکباری برعلیه ایران اشاره و افزود: در این میان دلیل باخت ناپذیری جمهوری اسلامی ایران ایران در مقابل تمام این فشارها و تحریم ها برگرفته از قدرت شهدا هست.

سردار عبدالله پور با اظهار اینکه با دقت به جایگاه و مقام شهدا این پرسش به درک ها می رسد که آیا شهدا احتیاجی به برپایی چنین مراسماتی دارند، اهتمام کرد: این ما هستیم که نیازمند دقت شهدا و حضور در چنین مراسماتی هستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اهتمام براینکه تنها شرکت در این مراسمات پیروی از شهدا شمرده نمی گردد، دنبال کرد: برپایی این مراسمات ضروری بوده اما قدر کفایت نیست امروز اگر قصد داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم ضروری هست مشابه آنان مشی، در راه آنان گام برداشته و مشابه آنان تفکر کنیم.

قابل درک نبودن مقام شهدا برای تعداد ای

فرمانده سپاه قدس گیلان با اظهار اینکه این تعداد چون خدا را درک نکرده و نفهمیده اند شهدا را نیز توان ندارند درک کنند، دنبال کرد: ایالات متحده در منطقه علی رغم تمام ابزارهای و ابزارها با برخورد با جوانان شهید شدن طلب و تمام معادلات آنان برهم خورد.

بسته شدن پرونده داعش درعراق

وی با اظهار اینکه امثال شهید حججی با حضور در همین مجالس شهدا پرواز کردن را آموختند، اظهار کرد: آیا امروز محیط جامعه و خانواده های ما مشابه شهدا هست هر فردی مشابه شهدا مشی کرده و عمل کند عاقبت بخیر می گردد در غیر این صورت روی خوشبختی را نمی بیند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نظارت بر اجراء و مشی ما یکی از خصوصیت های شهدا هست، اضافه کرد: ضروری هست زیاد دقت کنیم زیرا شهدا از تمام ما توقع های مشابه دقت و دقت در عبادت ، ولایت پذیری مطلق و دشمن شناسی دارند.

اولین خطا دشمن برای تجاوز به ایران آخرین خطا است

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز یک تعداد آدم های ظالم ، نادان ، همجنس باز برای جهان تصمیم می گیرند ، دنبال کرد: نباید از آنان ترسید زیرا دشمن هیچ نادرستی توان ندارد بکند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75175

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.