تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بسیج نمادی از خلوص و عشق به ذات مقدس اسلام و انقلاب است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، در نخستین روز از هفته بسیج جلسه بصیرتی بسیجیان اصناف و کارمندی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با حضور آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، بخشدار کوهین و دیگر مدیران در قسمت کوهین برگزار گردید.

 آ..

وی اضافه کرد: نیروی بسیج از جانب مردم در کشور عراق هم راه اندازی شده هست کشوری که داعشی ها از شمال عراق تا ۱۶ کیلومتری بغداد دست یافته بوده اند.

اسلامی متذکر گردید: سردار سلیمانی به تبعیت از ولایت فقیه با بکارگیری نیروهای بسیجی و پاسداراران و نیروهای عراقی و سوری در برابر این تکفیری ها ایستاد و الحمدالله امروز هم آنان را از کشورهای عراق و سوریه به مساعدت بسیج عراق بیرون راندند.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد:  این از زیبایی های بسیج هست، بسیجی که امام خمینی (ره) در سال ۵۸ آن را تأسیس کردند و مورد قبول همگان جای گرفت که امام درباره بسیج فرمودند بسیج لشگر مخلص خداست، بسیج شجره طیبه هست، از آن یاد کردند. وی اظهار کرد: امروز بسیج چیرهی خودشان را به جهانیان ارائه داد. کشور عراق و سوریه ۷۰ الی ۸۰ درصد آن تحت سلطه تکفیری ها بود که نیروهای بسیج آن را از تسلط آنان بیرون کرد، امروز دشمن به دنبال این هست که بسیج را کشور ما منفعل کنند و به دنبال تخریب سپاه و بسیج می باشند.
 
بدانید که اگر بسیج را منفعل کنند کشور ضرر بزرگی به خود خواهد نگاه.

  اسلامی تاکید کرد: پاکی و خلوص در ذات بسیج هست که بصورت داوطلبانه بدون دریافت حقوق، اضافه کاری در راه آبادانی کشور قدم بر میدارد که مثال اش اعزام اردوهای جهادی بسیجیان صبح امروز به منطقه های زلزله زده کرمانشاه هست.

مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین نیز در این مراسم با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: وظیفه ذاتی بسیج خدمت رسانی هست که در همین زمینه صبح امروز یک گروه جهادی ۱۷ نفره به منطقه های زلزله زده کرمانشاه اعزام گردیدند.
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75328

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.