تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بسیج نیروها برای تهیه انشعاب آب ۲۰۰۰ خانوار در حاشیه شهر همدان

حمیدرضا حاجی بابایی در صحبت با خبرنگار مهر با اظهار اینکه در فصل سرما لازم هست رسیدگی به وضع انشعابات آب و برق خانواده های ساکن در منطقه هایی که با مشکل انشعاب آب و برق و گاز مواجه می باشند در اولویت باشد، اظهار کرد: حل این مشکل حتی بصورت حضور همکاران و مدیران در مکان و ارزیابی مسکن به مسکن لازم هست صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: سال گذشته در روند حضور در این منطقه های به منظور دیدارهای از سمت مردم در روند مشکلات همشهریان قرار گرفته و بلافاصله سازگاری های لازم با استاندار انجام شد و وی نیز برای دنبال کنندهی و حل مشکل قول مساعد داد.

حاجی بابایی دنبال کرد: علی رغم دنبال کنندهی های مکرر وجود خلاء قانونی مانع توسعه کار گردید که با سازگاری های لازم، قانون واگذاری انشعابات کلیدی به مردم این منطقه های مصوب و قانونی گردید.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: علی رغم اعلام رسمی مقررات به دستگاه های مرتبط، مراجعات از سمت مردم به دفتر و خبرگزاری ها و تماس تلفنی نشان می داد که در واگذاری این انشعابات جدیت لازم دیده نمی توان که به همین سبب گروهی از همکارانم مامور دنبال کنندهی و حضور مستمر در منطقه های و ادارات مرتبط برای حاصل شدن دستاورد قطعی گردیدند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77998

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.