تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بشیر دلاورانه حریف خود را ضربه فنی کرد

بشیر باباجان زاده کشتی گیر دلاور مازندرانی با اقتدار حریف ترک خود را در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی شیراز با ضربه فنی شکست داد.

به گزارش شلمچه نیوز، تیم کشتی فرنگی ایران با پیروزی مقابل ترکیه به فینال مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی شیراز رفت و باید عصر امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ با روسیه برای قهرمانی جهان روی تشک برود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم در حالی بشیر باباجان زاده مقابل علی نالی ارسلان قرار گرفت که ایران با شش پیروزی  فینالست شدنش قطعی شده بود اما باخت علیاری بابازاده انگیزه بیشتری برای برد داشت و در همان دقیقه اول حریفش را در میانه تشک خاک کرد و دو بر صفر پیش افتاد.

دلاور مازندرانی ایران سومین امتیازش را هم گرفت تا فریاد بشیر بشیر شیرازی ها را بلند کند و این کشتی گیر ایران در حالی که کشتی گیر ترک به دنبال اجرای فن در کناره تشک بود شانه نالی ارسلان را به خاک زد که ابتدا رییس تشک چهار امتیاز داد. با این امتیاز باباجان زاده ۹ امتیازی شد اما با اعتراض ترک ها نتیجه هفت بر صفر شد این در حالی بود که بنا به رختکن رفته بود. باباجان زاده اما دست از تلاش بر نداشت و ده ثانیه بعد کشتی را با نتیجه هشت بر صفر با ضربه فنی تمام کرد و باید منتظر دیدار با روس بود که قهرمانی جام جهانی کشتی فرنگی نصیب کدام کشور خواهد شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17087

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.