تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

“بصیرت” تنها راه در امان ماندن از توطئه های دشمنان هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان،

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دشمن به عواملش فهمانده که اگر می‌خواهید به ایران لطمه بزنید، بروید و به اصل ولایت فقیه لطمه بزنید و دشمنان ما کوشش می‌کنند تا از این جمله امام به سود خودشان استفاده نمود و به‌همین سبب جریان ولایت را مورد هجمه قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه در فتنه سال ۸۸ شعار کلیدی "مرگ بر اصل ولایت فقیه" بود اظهار کرد: در شعارهای هنجارشکنانه فتنه هفته گذشته نیز دشمن همین مبحث را مورد هجمه قرار داده بودند.

زاهدی با اظهار اینکه دشمن فهیمده هست که اگر می‌خواهد به نظام اسلامی خدشه بزند باید ستون کلیدی انقلاب یعنی ولی‌فقیه را مورد ضربه قرار دهد افزود: باید با دشمن‌شناسی راههای غلبه دشمن بر کشور را بشناسیم و راه نفوذ دشمن را ببندیم.

وی با اشاره به اینکه البته تمام توطئه‌های دشمنان بر علیه نظام اسلامی ناکام مانده هست اظهار کرد: دشمن غافل از آن هست که حرف امام راحل ما در ذهن مردم ایران نقش بسته و رهبر خود را تنها نمی‌گذارند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفته بود: مردم به محض اینکه متوجه گردیدند که مطالبات مردمی در بحث اعتراضات عوض شدن کرد و دشمنان وارد صحنه گردیدند، سریع صف خود را جدا کرده و بر علیه آشوبگران راهپیمایی کردند.

زاهدی با اظهار اینکه جریان حق همیشه مورد هجمه دشمن، فتنه‌گران و شیاطین زمان بوده هست گفت: تنها کسانی از شیطان و دشمنان در امان می باشند که اهل بصیرت باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83096

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.