تاریخ ارسال : ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بقایی با پادرمیانی احمدی نژاد از حق خود گذشت!

با اینکه عذرخواهی جناب آقای اشرفی اصفهانی جبران لطمات وارده ناشی از تهاجم سنگین صورت گرفته را نمی نماید، لیکن بنا به توصیه بزرگان دین و جناب آقای احمدی نژاد ( که منبعث از اخلاق و منش اسلامی و فرهنگ ایرانی است) مراتب گذشت و رضایت خود را در خصوص ایشان اعلام می دارم .

به گزارش شلمچه نیوز، مهندس حمید بقایی در نامه ای خطاب به ریاست شعبه دوم دادگاه تجدید نظر ویژه روحانیت، گذشت و رضایت خود از حجت الاسلام اشرفیاصفهانی را اعلام کرد. متن این نامه بدین شرح است:

ریاست محترم شعبه دوم دادگاه تجدیدنظر ویژه روحانیت
سلام علیکم
احتراماً در خصوص پرونده مطروحه در آن شعبه محترم موضوع تجدیدنظر خواهی جناب آقای محمد اشرفی اصفهانی رئیس محترم هیات تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری از دادنامه صادره از دادگاه ویژه روحانیت دایر بر محکومیت ایشان به دو سال حبس تعلیقی و دو سال ممنوعیت عضویت در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بابت اظهارات سال گذشته مشارالیه در مراسم افطاری آذری های مقیم تهران بنقل از یک مقام امنیتی مبنی بر اینکه ” بقایی در ۱۰ کشور سرمایه گذاری مالی کرده است و آنقدر خورده و برده که ما باید چند سال بگردیم تا اموالی که غارت کرده و از کشور منتقل کرده را فقط شناسایی کنیم ، نه اینکه برگردانیم . ” به استحضار می رساند جناب آقای اشرفی اصفهانی در هفته گذشته به دفتر اینجانب مراجعه و کتباً اظهارات خود را خلاف واقع دانسته و از بنده عذرخواهی نمودند و این موضوع را به خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران هم اعلام کرده اند.
در رابطه با عذرخواهی جناب آقای محمد اشرفی اصفهانی به این نکته تاکید میکنم ، بنده هیچ بغض و کینه شخصی از ایشان به دل نداشته و ندارم . اما چون آثار و تبعات این اظهارات خلاف واقع و هجمه تبلیغاتی داخلی و خارجی متعاقب آن ، فقط بنده را هدف قرار نداد ، بلکه کلیت نظام مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و خادمین ملت در دولت سابق را نیز شامل گردیده بود ، لذا ناچار به شکایت و پیگیری موضوع شدم . و با اینکه عذرخواهی جناب آقای اشرفی اصفهانی جبران لطمات وارده ناشی از تهاجم سنگین صورت گرفته را نمی نماید، لیکن بنا به توصیه بزرگان دین و جناب آقای احمدی نژاد ( که منبعث از اخلاق و منش اسلامی و فرهنگ ایرانی است) مراتب گذشت و رضایت خود را در خصوص ایشان اعلام می دارم . در خاتمه یادآور می شوم که از جمله توفیقات الهی برای انسان تلاش در جهت شناخت حقیقت و عذرخواهی بابت خطاها و اشتباهات عمدی یا سهوی است، از این رو امیدوارم خدای بزرگ این فرصت را به کسانی که با اعمال و گفتارشان موجبات هتک حرمت بندگانش را فراهم می آورند (در اصل به آنان ظلم میکنند) عطاء فرماید . «وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ »

حمید بقایی

photo_2016-09-03_13-00-11

 

 

میدان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24309

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.