تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بنا: هر زمان شکست خورد باشد، دنبال من می آیند؛ تصمیمی برای مشارکت با فدراسیون کشتی ندارم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از مدت‌ها یک بار دیگر محمد بنا پس از ملاقاتی که با شاگردان و دوستان قدیمی خود در تهران و در حاشیه تمرین فوتبال و کشتی داشت پای گفت وگو با خبرنگار تسنیم، جلسه. کشتی در رگ و خون من هست و هیچ وقت از آن جدا نشدم و همواره عاشقش می‌مانم.

گفت‌و‌گویی با آقای خاص کشتی فرنگی ایران کردیم که خواندنش تهی از لطف نیست.

*محمد بنا و یک روز متمایز، چه گردید که دو مرتبه هم به جمع شاگردان خود بازگشتید؟

  ما بعنوان یک بازنشسته منحصرا ماهی یک بار جمع می‌شویم و برای کشتی آرزوی موفقیت می‌کنیم در تمامی میادین و کار دیگری نداریم.

*خیلی‌ها می‌گویند محمد بنا دیگر کاری به کشتی ندارد و کشتی زده شده؟

مطلبی از رضا یزدانی خواندم که فردی از او پرسید چه هنگامی به کشتی  بر می‌گردین و عنوان کرد من از کشتی نرفتم که برگردم، من هم همین گونه و مدت‌ها کنار تشک بودم و حالا هم هستیم و لذت می بریم، این روزها هم در شهریار هستم و گاهی ورزش و کشتی را برای تندرستیی انجام می‌دهم و   از برد کشتی‌گیران خوشحالم می‌کند و با شکست خورد آنان ناراحت می‌شویم.

* در آستانه انتخابات فدراسیون کشتی هستیم، به نظرتان چه فردی ریاست گردد خوب تر است؟

 

* محمد بنا می خواهد دو مرتبه هم کنار کشتی در فدراسیون باشد؟

جدا از این احتیاجی به من نیست و حالا مربیان متفاوتی آمدند و جوان می باشند و تفکرات آنان تازه و همسو هست و برای آنان و کشتی فرنگی آرزوی موفقیت دارم. با این شرایط کشتی به وجود من احتیاجی ندارد. کشتی فرنگی در همه رده‌ها اول و دوم هست و هنگامی شکست خورد در کار باشد همه دنبال بنا می‌آیند.

* سخن آخرتان؟

خواهش دارم بعنوان فردی که سال‌ها در کشتی بوده و خاکش را خورده، فردی که ریاست می‌شود دقت زیادتری به کشتی‌گیر و مربیان دارا باشد. کشتی برای مردم به آزاد و فرنگی چکیده می‌شود و باقی مورد ها هزینه مازاد هست و مردم این ٢ رشته را دوست دارند و خوب تر هست که این دو رشته مانند همواره زیادتر تقویت گردند تا بازهم دل مردم شاد شده و کشتی ایران آقای جهان باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76672

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.