تاریخ ارسال : ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بنری در دست بگیرید و در سطح شهر بچرخید و از امت حزب الله عذرخواهی کنید!

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه ای سرگشاده به حسین الله کرم دبیر انصار حزب الله به اقدام نسجیده انصارحزب الله در نمازجمعه تهران و تخریب فرمان « آتش به اختیار» رهبر انقلاب خطاب به دانشجویان انتقاد کرد.

 

متن نامه به شرح زیر است:

 

برادر گرامی جناب آقای حسین الله کرم
سلام علیکم

ماه رمضان فرصت خوبی برای توبه است و معروف است که شیطان در این ماه غل و زنجیر می شود و درهای رحمت الهی گشوده می شود. می دانید که توبه یعنی بازگشت از کارهای غلط و اشتباه و ناصواب.

 

اما بعد؛ مطلع هستید که در ماه های اخیر برجام، IPC ، سند ۲۰۳۰، توافق نامه پاریس و fatf به صورت ظالمانه به ملت ایران تحمیل شده و  آمریکا در هفته گذشته، سنگین ترین و پیچیده ترین تحریم ها را علیه مردم ایران تصویب کرده است. در همین وانفسا، دشمنان و پیاده نظام داخلی شیطان بزرگ که طی سال های گذشته با بزک کردن چهره کریه آمریکا، اکنون نمی توانستند تحریم های اخیر علیه مردم ایران راتوجیه و ماله کشی کنند، شما و اطرافیانتان کاری کردید کارستان! و  کاری را که سرویس های عملیاتی کاخ سفید قرار بود با هزینه های بالا انجام دهند، با زدن یک بنر! به تمام اهداف شومشان رساندید.

 

هنوز چند روز از بیانات مهم رهبر معظم انقلاب خطاب به جریان دانشجویی مومن و انقلابی نگذشته بود که شما و اطرافیان تان با برداشتی سطحی، احساساتی و کوته‌بینانه از بیانات رهبری باعث شدید که حلاوت و شیرینی این پیام در کام جنبش دانشجویی تلخ گردد و با اصرار بر حرکت غلط خود، ما را از خود ناامید کردید.
متاسفانه این اول بار نیست که در مقاطع حساس شما و اطرافیانتان با نام منتسب به حزب الله دست به اقداماتی زده اید که ضربات سهمگینی را به جریان انقلابی وارد کرده و موجب خوشحالی و سوءاستفاده جریان های معاند انقلاب اسلامی قرار گرفته است. کسی حق قانونی شما را در نوشتن نامه و شکواییه از هرکسی، سلب نمی کند اما لطفا به نام جریان حزب الله این قبیل فعالیت ها را انجام ندهید و این نام را مخدوش نفرمایید.

 

برادر گرامی!
رشادت ها و زحمات شما طی سال های گذشته را فراموش نکرده و نمیکنیم.اما چند مدتی است که دل جریان انقلابی از دست اقدامات شما و اطرافیان تان خون است. امیدواریم توصیه بزرگان در اصلی و فرعی کردن امور را جدی گرفته و از انجام کارهای دشمن شادکن بپرهیزید. هرچند شب های قدر را از دست دادید اما همچنان درهای رحمت الهی بر روی شما باز است. تابلوی خود را عوض کنید، بنری در دست بگیرید و در سطح شهر بچرخید و از امت حزب الله عذرخواهی کنید و از خداوند طلب مغفرت نمایید. توبه کنید پیش از آنکه امت حزب الله درباره شما و دوستانتان طبق بند میم وصیت نامه امام عمل نمایند.

 

 

و السلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53601

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.