تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بنگر: برای خداحافظی من این قدر زحمت نکشید!

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، محسن بنگر که در ابتدای این فصل راهی تراکتورسازی شد، در اولین بازی این تیم با توجه به سقوط روی کمرش دچار آسیب دیدگی شدیدی شد تا هفته گذشته بعد از اینکه در راه رفتنش نیز دچار مشکل شده بود و به کمک ویلچر و عصا کارهایش را انجام می داد، عمل جراحی کند. او البته مدعی است که اخبار مبنی بر خداحافظی اش صحت ندارد و همچنین از آرزوی قلبی اش مبنی بر خداحافظی با پیراهن پرسپولیس پرده برداشت. او که بابت بی مهری های مسوولان تراکتورسازی گلایه داشت و در گفتگو با خبرنگار ما به انتقاد از شرایط موجود پرداخت.

دلیل مصدومیت شدید
وقتی به تراکتور آمدم تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشتم و در چند دیدار دوستانه نیز برای این تیم به میدان رفتم. در بازی اول برابر استقلال خوزستان برای زدن توپ به هوا برخاستم که بازیکن حریف زیرم را خالی کرد و با کمر روی زمین افتادم و این مشکل برایم به وجود آمد.

تمرین به زور آمپول
کم کم درد شدیدتر شد و این مساله باعث شد تا گاهی اوقات روزی ۴-۵ آمپول بزنم تا بتوانم در تمرین حاضر شوم. بعد به تهران آمدم و در کلینیک دکتر نوروزی حاضر شدم و مدتی زیر نظر او کار درمانی پیگیری کردم و در تبریز نیز دکتر صادقی دکتر تیم تراکتورسازی و همچنین دکتر رحیمی نیز کارهای درمانی ام را دنبال می کردند. دردم اینقدر زیاد شده بود که ۳ شب نتوانستم بخوابم و واقعا تحمل این درد برایم ممکن نبود.

دستور برای عمل اورژانسی
 کارم به جایی رسید که دیگر نمی توانستم بدون کمک دیگران حتی از جایم بلند شوم و کم کم کارم به جایی رسید که با عصا و ویلچر حرکت می کردم! وقتی ام آر آی گرفتم گفتند که عضله کمرم پاره شده و باید اورژانسی عمل کنم. دکتر خلعتبری وقتی وضعیتم را دید دستور داد حتما در تهران حضور پیدا کنم و سریعا عمل جراحی را انجام دهم. دکتر خلعتبری از اقوام محمدرضا خلعتبری بود و لطف زیادی هم به من داشتند و ساعت ۸ صبح عمل جراحی ام به صورت اورژانسی انجام دادند. بعد از عمل نیز ابراز رضایت کردند و گفتند تا ۶-۷ هفته دیگر می توانم بازی کنم و مشکلی نخواهم داشت و با این شرایط به نظرم در نیم فصل کاملا مهیا خواهم شد و این خبر خوبی برایم است که حدود ۳ و نیم ماه است یک شب راحت نداشته ام و درد امانم را بریده بود.

کاش آقای آجرلو می پرسید زنده ام یا نه!
بی مهری؟ در این مدت واقعا دوستان و همبازیان قدیمی و بازیکنان پرسپولیس و تراکتورسازی لطف زیادی به من داشتند و شرمنده آنها شدم. آنها پیگیر شرایط من بودند و البته باید از امیرخان قلعه نویی نیز یاد کنم که ایشان نیز به من لطف داشتند و از همان روز اول مصدومیتم تاکنون کاملا پیگیر شرایطم بودند. فقط آقای آجرلو… برایم واقعا جای سوال بود که چطور کل ایران باخبر شدند که محسن بنگر عمل جراحی کرده و در بیمارستان بستری بوده اما ایشان حتی یک زنگ یا پیام هم ندادند که ببینند من زنده ام یا مرده ام!

آقایان در خانه یا کوچه و خیابان مصدوم نشده ام
من در کل دوران فوتبالی ام شاید این دومین باری بود که با مصدومیت شدید مواجه شده ام. در اینجا البته یادی هم کنم از هواداران عزیز تراکتورسازی که همه جا لطف شان شامل حالم شد. هر جا که می رفتیم آنها لطف داشتند و حتی راننده های آژانس هم لطف داشتند و پیگیر وضعیتم بودند. خیلی بامحبت و صادق هستند و ممنون هوادار تراکتورسازی هستم. با این حال بعضی ها به گونه ای با من برخورد می کنند که انگار در خیابان یا کوچه مصدوم شده ام و در خانه ام این اتفاق برایم افتاده است. با این حال مطمئن باشید این مصدومیت هم تمام می شود و با قدرت برمی گردم و جواب محبت هواداران تراکتور را خواهم داد.

تست پزشکی داده بودم و سالم با تراکتور قرارداد بستم
پول جراحی را از جیب خودم دادم و هیچ منتی هم روی هواداران تراکتورسازی نیست. توقعی هم از کسی ندارم اما همانطور که گفتم بعضی ها فکر می کنند که من در خانه مصدوم شده ام و باید یادآوری کنم من زمان عقد قرارداد تمام تست های پزشکی را در فدراسیون پزشکی و ایفمارک داده ام و هیچ مشکلی هم نداشتم. این برخوردها اذیتم می کند.  خط دهی می کنند که بنگر می خواهد خداحافظی کند
از تبریز خط دهی می کنند که فلانی می خواهد خداحافظی کند! زمان خداحافظی ام را تعیین می کنند. من چنین قصدی ندارم و اگر زمان آن فرا برسد خودم آن را اعلام خواهم کرد. نمی دانم چرا خداحافظی من از فوتبال برای بعضی ها اینقدر مهم شده است. این ۶ هفته هم می گذرد و با قدرت برمی گردم. من پستی و بلندی های این فوتبال را دیده ام و اکنون انگیزه زیادی دارم که برگردم و لطف کسانی که به گردن من حق دارند را جبران کنم.

قلعه نویی زیر گوشم هم بزند سرم را بالا نمی گیرم
برای امیر قلعه نویی احترام زیادی قائلم. این رابطه هم مربوط به امروز و اکنون نیست. ایشان چه در استقلال بودند و چه در سپاهان و پیش از آن برایم از احترام زیادی برخوردار بودند و اینقدر برایم ارزشمند هستند که اگر زیر گوشم هم بزنند سرم را بالا نمی گیرم. هیچ وقت لطف و بزرگی ایشان را فراموش نمی کنم و همانطور که گفتم اکنون انگیزه اصلی ام بازگشت به تمرینات و جبران لطف این دوستان است. آقای قلعه نویی خاک این فوتبال را خورده و مصدومیت را درک می کند و فوتبالی با آن برخورد می کند اما برخی ها انگار من تصادف کرده ام و یا در تعطیلات والیبال بازی کرده ام که این اتفاق برایم رخ داده و اینطور برخورد می کنند.  

تا پایان فصل با تراکتورسازی خواهم ماند
جداشدن از تراکتور به دلیل مصدومیت؟ اینطور نیست، من با تراکتور سازی تا پایان فصل قرارداد دارم و در ضمن مصدومیتم نیز برطرف خواهد شد و مشکلی برای بازی نخواهم داشت. تصمیم دیگری در این باره وجود ندارد و مطمئنا با تمام توان بازخواهم گشت و به تیم و کادرفنی و همچنین هواداران کمک خواهم کرد تا به هدف بزرگ مان در این فصل برسیم.
 
بازی با توجه به مصدومیت حماقت بود
من بعد از مصدومیت در هفته اول با همان شرایط در تمرینات حاضر می شدم و حتی روی نیمکت می نشستم. این در حالی بود که همانطور که گفتم نمی توانستم شب ها از درد بخوابم. دکترها بعد از اینکه ام آر آی را دیدند گفتند حماقت محض کرده ام که با این شرایط در تمرین حاضر شدم. این درد و حضور در تمرین باعث شد تا پای راستم سه سانت لاغرتر شود. با این حال بعد از مصدومیت خالد شفیعی برای ۵ دقیقه بازی کردن ۴ آمپول زدم و وارد زمین شدم. این حماقت بود اما به تعهدم به تراکتور و هواداران پایبند بودم. آنهایی که مرا می شناسند می دانند که با تمام وجود برای پیراهنی که آن را برتن دارم کار می کنم و در تراکتور هم همینطور بود. ۳ ماه مصدوم بودم اما بعضی ها ۳ هزار تومان هم هزینه درمانم را ندادند.  

آقای آجرلو سرشان شلوغ است که تماس نمی گیرند
من نمی دانم در باشگاه ها دیگر با بازیکن مصدوم چه برخوردی می کنند. من تاکنون مصدومیت شدیدی نداشتم که بدانم برخورد با این شرایط چگونه است. در پرسپولیس در هفته های پایانی مصدوم شدم که در نهایت قهرمانی را نیز از دست دادیم اما در همان زمان علیرغم فشردگی بازی ها آقای طاهری و همچنین ترکاشوند حداقل یک روز در میان در تماس بودند و از شرایط مصدومیتم جویا می شدند. در اردوها حاضر می شدم و در کنار تیم بودم اما به نظرم آقای آجرلو سرشان خیلی شلوغ تر باشد که اصلا حواسش نیست من مصدوم هستم یا اصلا بازیکن این تیم هستم یا نه.

دوست داشتم با پرسپولیس خداحافظی کنم و شاید این مساله انجام شد
خداحافظی کنم؟ اکنون مدافع میانی اصلی تیم ملی ۳۴-۳۵ ساله است و در آن سطح بازی می کند و برای چه من باید تصمیم به خداحافظی داشته باشم؟ دوست دارم با پیراهن کدام تیم خداحافظی کنم؟ دوست داشتن که نیست، من اکنون عضو باشگاه تراکتورسازی هستم و به این باشگاه تعهد دارم. مسلما دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کنم و مسائلی پیش آمد که نشد و البته شاید در آینده بشود. خدا را چه دیدید. اگر نشد هم نشد و اکنون فقط می خواهم این ۶ هفته هم تمام شود و بتوانم در خدمت تراکتورسازی باشم. من تا پایان فصل با تراکتور قرارداد دارم و اگر شرایطم اجازه دهد سال دیگر هم شاید بازی کردم. برای خداحافظی هم خیلی زود است و همانطور که گفتم دوست داشتم با پرسپولیس خداحافظی کنم و اگر نشد تیم های شمالی زیادی وجود دارند که روزی در آینده با پیراهن آنها خداحافظی کنم. اما همانطور که گفتم اکنون تا پایان فصل هیچ تصمیمی برای خداحافظی نگرفته ام و دوستان هم به خودشان برای خداحافظی دادن من زحمت ندهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31642

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.