تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بهاباد | لابی گری در مجلس بازی کردن با حق مردم هست

محمدرضا صباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در حاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در یزد، با بیان اینکه یکی از آسیب‌هایی که در کشور وجود دارد این هست که اشخاص بعضی مباحث را از آنچه هست زیادتر نمایان می‌کنند گفت: گاهی بعضی در بازتاب کارکرد خود به گونه‌ای عمل می‌کنند که حتی شاید مردم به اشتباه هم بیفتند و به شکلی اقدامات حقیقی که مورد احتیاج مردم هست پیگیری نشود.

نماینده وسیع‌ترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس اضافه کرد: بعضی آنقدر به نمایش کارهایشان می‌پردازند که شاید نیازهای مردم را فراموش کنند که چه دغدغه‌هایی دارند و هدف آنان از انتخاب فرد چه بوده هست.

صباغیان با بیان اینکه در تمام فعالیت‌هایی که تاحالا داشتم اهتمام کردم که در مسائل کاری نگاه سیاسی نداشته باشم گفت: در مجلس اهتمام دارم هر چه که به حق و عدالت هست را بپذیرم، هرچند که مخالفین زیادی داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جواب به سؤالی در مورد لابی‌گری موجود در مجلس با اشاره به اینکه لابی‌گری اگر نتیجه بخش بود امروزه وضعیت کشور باید خیلی از خوب تر وضیت کنونی باشد اضافه کرد: این کار بازی کردن با حق مردم و تضییع کردن حقوق آنهاست. آن هم مردمی که با هزاران امید فردی را برای حضور در مجلس و دفاع از خود انتخاب می‌کنند، اما او دنبال منفعت های خود رفته و این کار اصلا درست نیست.

وی بیان کرد: من برای حل مشکلات حوزه انتخابیه ، بیشتر از ۴۰ جلسه با وزرا و معاونین وزرا داشتم تا بتوانم مشکلات موجود در حوزه انتخابیه را به گوش آنان برسانم و در حل آن نیز اقداماتی را انجام دهم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91528

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.