تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بهترین چابکسواران هفته دهم رقابت های کورس گنبدکاووس معرفی شدند

کمال دالیجه عطا با کسب ۱۶ امتیاز بهترین چابکسوار هفته دهم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس شد.

به گزارش شلمچه نیوز از گنبدکاووس، در هفته دهم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس روز جمعه ۵۲ رأس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد داخلی و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۸۰۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه اهدا شد.
در دور اول اسب‌های تروبرد داخلی، از ۳ تا ۵ سال، از ۳۸ تا ۴۴ امتیاز، به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که نادر صالح پور با اسب
سریک زودتر از خط پایان گذشت و کمال دالیجه عطا با اسب اکشن هج و آق اویلی بشگرد با اسب فلاور هج به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت دور دوم میان اسب‌های ۲ ساله،از ۸ تا ۱۲امتیاز، تروبرد داخلی، به مسافت هزار متر بود که عبدالرحیم آرمیده با اسب ارس عنوان اول را به دست آورد و کمال دالیجه عطا با اسب طلادار  و آق اویلی بشگرد با اسب اکسل هج به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
در دور سوم اسب‌های ۲ ساله، مبتدی و نبرده ، نژاد دوخون به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که نصار احمد محمدی با اسب کارا دل موفق به کسب مقام اول شد و نادر صالح پور با اسب لالانا و محمد خوجملی با اسب بایرام خان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.
رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون، ۳ تا ۴ سال، از ۸ تا ۱۴امتیاز،به مسافت هزار و دویست متر شکل گرفت که کمال دالیجه عطا با اسب بازنوش قره لاغ زودتر از خط پایان عبور کرد و جواد آچاک با اسب تومیریس و نادر صالح پور با اسب شمیم به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور پنجم اسب‌های از ۳ تا ۴ سال، از ۳۶ تا ۴۸ امتیاز، نژاد دوخون به مسافت هزار و دویست متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب داز مارال نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و بنیامین جرجانی با اسب ماه سلطان و محمد خوجملی با اسب شه راد نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.
در دور ششم و پایانی اسب‌های از ۳ تا ۴ سال، از ۸ تا ۱۲امتیاز، نژاد ترکمن به مسافت هزار و دویست متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که جواد
آچاک با اسب یل فام موفق به کسب مقام اول شد و نورمحمد بهادر با اسب قاینار و بنیامین جرجانی با اسب خورشید سنجر به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
در پایان هفته دهم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس، کمال دالیجه عطا با کسب ۱۶ امتیاز بهترین چابکسوار هفته شد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79087

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.