تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بهره برداری از پروژه های بهداشتی دانشکده علوم دکتری خمین

بهره‌برداری از پروژه‌های بهداشتی دانشکده علوم دکتری خمینبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  سرپرست دانشکده علوم دکتری و خدمات بهداشتی معالجهی خمین در حاشیه آیین بهره برداری از پایگاه تندرستی احمد آباد عنوان کرد : با اجرای برنامه دگرگونی نظام تندرستی از مجموع یازده پروژه عمرانی بهداشتی ۶ پروژه در منطقه های شهری و روستایی خمین ساخته و به بهره برداری دست یافته و سه پروژه دیگر نیز در روزها الله دهه فجر سال کنونی راه اندازی می‌شود.

جواهری اضافه کرد: پایگاه تندرستی احمد آباد در زمینی به پهنه ۷۰۰ مترمربع با زیربنای ۲۵۰ مترمربع در مدت هشت ماه ساخته شده و زمین آن هدیه شده خیران حوزه تندرستی هست.

جواهری اضافه کرد:از اوائل برنامه دگرگونی نظام تندرستی کارهای موثری برای ارتقای سطح بهداشت و معالجه خمین شده که امید هست این پایگاه نیز باعث عرضه خدمات خوب تر و افزایش سطح تندرستی در این منطقه کم بهره مند گردد.

سرپرست دانشکده علوم دکتری خمین اهتمام کرد: فعالیت خانه بهداشت روستای برفیان از توابع این شهرستان که از سال ۸۷ غیر فعال شده بود از آذر ماه سال کنونی از سرگرفته شده هست تا روستاهای اطراف که از شهر فاصله فراوانی دارند بتوانند به سادهی از خدمات بهداشتی و نگهدارىی بهره مند گردند.

وی گفته بود: با اجرای برنامه های دگرگونی نظام تندرستی در دولت تدبیر و امید قیمت رشد جمعیت دراین شهرستان افزایش یافت.

بهره مندی ۷ هزار نفر از خدمات پایگاه تندرستی احمد آباد

بهره مندی ۷ هزار نفر از خدمات پایگاه تندرستی احمد آباد سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده علوم دکتری خمین نیز در آیین بهره برداری از پایگاه تندرستی احمد آباد با اشاره به ابعاد وسیع کارهای دولت در راستای افزایش سطح تندرستی جامعه، عنوان کرد : حدود هفت هزار نفر از خدمات بهداشتی و نگهدارى هایی از قبیل مامایی،اطفال، واکسیناسیون، خدمات تعلیمی دربردارنده تعلیم مادران باردار و سفیران تندرستی و انجام خدمات نوین تندرستی در سنین میانسالی این پایگاه بهره مند می گردند.

برنامه دگرگونی نظام تندرستی شاخصه های بهداشتی و معالجهی این شهرستان را ارتقا داد

برنامه دگرگونی نظام تندرستی شاخصه های بهداشتی و معالجهی این شهرستان را ارتقا داد فرماندار خمین نیز در این آیین عنوان کرد: برنامه دگرگونی نظام تندرستی شاخصه های بهداشتی و معالجهی این شهرستان را ارتقا داد.
سید مهدی ساداتی اضافه کرد: خوب ترین هدیه دولت تدبیر و امید به زادگاه امام راحل ارتقای دانشکده پرستاری به دانشکده علوم دکتری بود که دگرگونی بنیادی در حوزه بهداشت و معالجه این شهرستان ایجاد کرد.

وی عنوان کرد: ارتقای شاخصه های بهداشتی و معالجهی و رضایت مندی مردم مرهون زحمات و تلاش های ۲۴ ساعته کادر بهداشتی و معالجهی این شهرستان هست.

فرماندار خمین با تقدیر از خیران تندرستی این شهرستان عنوان کرد: مساعدت های پولی و غیر نقدی خیران در حوزه های متفاوت از مجموع اعتبارات دولتی برای این شهرستان پیشی گرفته هست.

ساداتی اضافه کرد: اعتبارات دولتی یک تنه پاسخگوی نیازهای تعلیمی، بهداشتی، معالجهی و عمرانی نیست و می طلبد خیران در بخش های متفاوت یاریگر دولت باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79604

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.