تاریخ ارسال : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بهره وری اقتصادی ازاهداف مهم سازمان همیاری شهرداری های مازندران است

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری مازندران گفت: سازمان همیاری شهرداریهای مازندران به عنوان یک بنگاه اقتصادی به دنبال بهره وری اقتصادی است.

به گزارش خبرگزاری شلمچه نیوز از ساری ، جواد واحدی در حاشیه جشن ایام الله دهه مبارک فجر در نشست با کارکنان سازمان همیاری شهرداریهای مازندران با تبریک ایام الله دهه مبارک فجربه بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود کشور برای رسیدن به رشد و توسعه اقتصادی است.

jashnnnnnnn

وی افزود: با استفاده از تولید و سرمایه گذاری داخلی می توانیم به اقتصاد مقاومتی دست یابیم.

واحدی با بیان اینکه ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی در استان مازندران وجوددارد، بیان داشت: اگر بخواهیم ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی را مورد بررسی قرار دهیم سازمان همیاری شهرداریها یکی از سازمان های اقتصادی است که می تواند

در این عرصه ورود پیدا کند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، با بیان اینکه این سازمان در بدو امر با اهداف کمک به شهرداری ها

و برنامه ریزی برای شهروندان تاسیس شده است،بیان کرد: سازمان همیاری شهرداری ها تنها مختص ارائه خدمات به شهرداری ها نیست بلکه پشتیبانی شهرداریها یکی از اهداف سازمان همیاری است.

وی با بیان اینکه در هیچ جای ایران سازمانی وجود ندارد که کار اقتصادی کند اما ارکان آن مدیریت دولتی باشد،گفت: سازمان همیاری شهرداری ها از این مزیت برخوردار است.

این مسئول با بیان اینکه این سازمان علاوه بر استفاده از کار اقتصادی از قدرت و اقتدار دولت نیز برای ایجاد فضای اقتصادی جدید استفاده می کند،اظهارداشت: سازمان همیاری ها می تواند در تمام ابعاد اقتصادی ورود کرده و به شهرداری ها نیز خدمات دهد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران با بیان اینکه در این سازمان از طرح و برنامه هایی که از سوی همکاران ارائه شود استقبال می کنیم ،گفت: سازمان همیاری شهرداری های مازندران به عنوان یک بنگاه اقتصادی به دنبال بهره وری اقتصادی است.

واحدی با بیان اینکه به دنبال ایجاد درآمد پایداردراین سازمان هستیم،گفت: فضای سازمان همیاری شهرداری ها به گونه ای است که می تواند توسعه پایدارداشته باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10843

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.