تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بهزاد نبوی مهمان جمعی از استادان دانشگاه علامه طباطبایی/ عکس

بهزاد نبوی به دعوت جمعی از اساتید پیشکسوت و فارغ­التحصیلان دانشگاه علامه طباطبایی از جمله دکتر عبدالرحیم نیکخواه در نشستی صمیمی و دوستانه حضور یافت.

به گزارش شلمچه نیوز، در این دیدار بهزاد نبوی با ارائه تعریف خویش از اصلاحات، از آن به عنوان «حرکت به سوی تغییرات مثبت» یاد کرد که مصالح و منافع ملی و مردمی در آن مستتر بوده و در این حرکت، هر گام در راستای مصالح کشور برداشته می­شود. ایشان همچنین به «نقد مستمر»به عنوان مولفه اصلی اصلاحات اشاره کرد و آن را جزء لاینفک جریان مذکور برشمرد.

چریک پیر عرصه سیاست و مدیریت ایران، طیف­های سیاسی کشور را به اصلاح طلب و اصولگرا تفکیک نمود و هر طیف را مشمول افراد تندرو و معتدل دانست. ایشان با اشاره به اینکه تندروی در هر طیفی آسیب­رسان و مخرب خواهد بود، خاطر نشان کرد در هر کدام از جریان­ها «آدمهای» خوب و متعهدی داریم که الزاما «افکار و عملکرد» خوبی ندارند.

۱۴۸

در ادامه،نبوی در خصوص رابطه با آمریکا، قائل بودن به جریان و روند را ضروری دانست. وی افزود متاسفانه در بحث رابطه با آمریکا به طور مطلق سیاه و سفید اندیشیده می­شود؛ یا نوکری آمریکا و یا جنگ با آن. در حالیکه رویکرد­های بسیاری غیر از این دو متصور است که می­تواند رابطه­ای هوشمندانه را تنظیم نماید و متضمن حفظ منافع و مصالح ملی باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5238

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.