تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمید رسایی هرگز در برابر زیاده خواهان کوتاه نمی آید!

حمید رسایی را باید یکی از معدود نمایندگان انقلابی و با تعصب مجلس شورای اسلامی بنامیم و او هرگز در برابر زیاده خواهی ها تسلیم شدنی نیست.

به گزارش شلمچه نیوز، این روحانی پرتلاش مجلس همواره از تیغ تند مخالفین در امان نبوده است و به یقین او هرگز تسلیم ناشدنی است چرا که وی بسیجی است که ۸ سال جنگ را تجربه کرده است و هنوز آثار تیر و ترکش جنگ را با خود به یادگار دارد.

۲۲

خبرگزاری دولتی برنا که این روزها از تصمیمات شجاعانه و انقلابی حمید رسایی عصبانی به نظر می آید در یک اقدام تلافی جویانه و به اصطلاع از زبان یک روانشاس مایه گذاشت و نوشت: یک روانشناس در تحلیل رفتارهای حمید رسایی گفت: این عضو مجلس رفتارهایی انجام می دهد که دیده شود و مردم در ذهن شان او را به خاطر داشته باشند.

رسایی مخالف توافقی است که به خوبی می داند  از آن هیچ عایدی برای ملت بدست نمی آید و این سند را ذلت می داند.

اما رسایی در باره دروغ هایی که به وی نسبت می دهند، در صفحه شخصی خود نوشت:

مدتی است شایعات تخریبی مثل زمین خواری، تخلفات مالی در ارشاد قم، گوشی اپل، سکوت در دوره احمدی نژاد، کمک مالی گرفتن از رحیمی برای تبلیغات انتخابات و حتی شایعات حمایتی مثل تردد من با تاکسی و… در فضای مجازی درباره این طلبه منتشر می شود. هرچند مواردی مثل زمین خواری را در همین صفحه توضیح داده ام، با این حال بنای بنده بر پاسخ دادن دائمی به این مسائل نیست. طبعا با افتادن در این بازی، باید کارم را رها کنم و خودم را مشغول پاسخ دادن به این شایعه سازی ها و اشکال تراشی های بعضا بچگانه کنم که در مواردی هم با این هدف مطرح می شود.
برای همین، هر از چند گاهی به موارد مهم و قابل اعتنا که زیاد تکرار شده پاسخ کلی می دهم. اکنون که تعداد مشترکین این صفحه به ۵۰ هزار رسیده، در مرحله اول _که ادامه خواهد داشت _ به مواردی که معمولا برخی کاربران مطرح می کنند، اشاره کرده ام تا این دوستان اگر دنبال حقیقت اند و این مسایل برایشان مهم است، پاسخ بگیرند و اگر هم غرض و مرضی دارند، خودشان را خسته نکنند.
از منتقدینی که آرمان گرایانه اشکالات ادعایی درباره بنده را مطرح می کنند، چون کارشان با نیت امر به معروف و نهی از منکر است، سپاسگزارم و برای آنهایی که از روی لجاجت های کور سیاسی، با ادبیاتی گاها بچه گانه این مسایل را می نویسند، طلب مغفرت و آرزوی سلامت روح و روان می کنم.

حدود ۵۰ درصد کامنت ها را در وقتهایی که ممکن است، شخصا می بینم ولی تمام موارد مهم و جدی کاربران، توسط مدیر صفحه به اطلاعم می رسد. توقع پاسخ به هر نکته ای را نداشته باشید چون در این صورت باید کلا وقتم را به این موضوع اختصاص بدهم.
موفق باشید

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2287

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.