تاریخ ارسال : ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

به دلیل ازدحام تجمع‌کنندگان؛ در ورودی ساختمان مجلس شکست

در حالی که گروه‌های مختلفی با تجمع مقابل درب ورودی مجلس، خواستار رسیدگی نمایندگان و مسئولان به مشکلات استخدامی وصنفی خود بودند، درب کانکس ورودی مراجعه‌کنندگان مجلس به دلیل ازدحام بیش از حد شکست.

به گزارش شلمچه نیوز،  امروز درحالی که از ساعات ابتدایی امروز گروه‌های مختلفی اعم از مربیان پیش‌دبستانی، مالباختگان موسسه ثامن‌الحجج، دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت و چند گروه دیگر با تجمع مقابل درب ورودی مجلس خواستار رسیدگی نمایندگان به مشکلات‌شان شدند، درب ورودی کانکس مراجعه‌کنندگان به دلیل ازدحام بیش از حد از جا کنده شد و شکست.
بر این اساس، تعدادی از مربیان پیش‌دبستانی از ساعات ابتدایی صبح امروز با تجمع مقابل درب مجلس خواستار بررسی خارج از نوبت اصلاحیه تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس در مجلس شدند و در ادامه تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت نیز در اعتراض به لغو اولویت استخدام فارغ‌التحصیلان مقابل درب ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خواستار رسیدگی به موضوع بورسیه و استخدام دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه شدند.
بنابر این گزارش، پس از آن‌که گروه‌های مختلف تجمع‌کنندگان پس از دو هفته تعطیلات تابستانی مجلس شورای اسلامی، امروز فرصت یافتند تا با حضور مقابل مجلس، اعتراض خود را به گوش نمایندگان برسانند، حضور چندین گروه مختلف تجمع‌کنندگان منجر به ایجاد ناآرامی در مقابل مجلس شد و بر این اساس، نیروهای انتظامی و امنیتی با حضور مقابل مجلس، اقدام به متفرق کردن این تجمع‌کنندگان کردند.
در این راستا، پس از مداخله نیروهای انتظامی و امنیتی، گروه‌هایی از تجمع‌کنندگان با هجوم به سمت ورودی مراجع‌کنندگان، موجب ایجاد ازدحامی شدید مقابل درب ورودی شدند و درنهایت به دلیل این فشار و ازدحام بیش از حد، درب ورودی مجلس شکست و این درحالی است که هیچ‌یک از گروه‌های تجمع‌کننده مسئولیت این مسئله را برعهده نگرفتند.
به گزارش ایلنا، در ادامه روز و با نزدیک شدن به ساعات پایان کار صحن، نیروهای انتظامی اقدام به متفرق کردن تجمع‌کنندگان کردند و این درحالی بود که اکثر تجمع‌کنندگان در ساعات ظهر امروز را دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت تشکیل می‌دادند، نیروهای انتظامی و امنیتی با تاکید بر این‌که ادامه تجمع پس از ظهر غیرقانونی است، تجمع‌کنندگان را متفرق کردند.
به گفته یکی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت، بنابر بند ۶ دفترچه انتخاب رشته کنکور، فارغ‌التحصیلان این دانشگاه مطابق مصوبات وزارت نفت، دارای اولیت استخدام در این وزارتخانه هستند اما مصوبات جدید این وزارتخانه مانع از استخدام این فارغ‌التحصیلان می‌شود و این درحالی است که بسیاری از این فارغ‌التحصیلان از سال ۸۴ تاکنون موفق به طی مراحل استخدامی خود در مجموعه وزارت نفت نشده‌اند.
منبع: ایلنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22270

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.