تاریخ ارسال : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

به نام کارگران به کام کارفرماها؟!

d

شلمچه نیوز- شعبان وفایی نژاد؛ روز جهانی کارگر هم به اتمام رسید و هیچ گره ای صدها هزار گره و مشکلات کارگران حل نشد که نشد! حال که این قشر زحمتکش حتی توفیق دریافت مطالباتشان را هم پیدا نکردند اما تا هر چه دلتان بخواهد از کارفرماها تجلیل و تعریف می شود.

اعضای شورای اسلامی کارگران و تشکل های صنفی این قشر مظلوم چند برنامه همچون سریال های هندی تهیه می کنند و مانور تبلیغاتی تحت عنوان دفاع از کارگران می دهند اما تیشه به ریشه کارگران زده اند در سکانس های این خیمه شب بازی ها از واحدهای کارگری درخواست می شود که مشکلات خود را در حضور کارفرماها مطرح کنند ام شرط اصلی آن اینست که کارگران مظلوم باید تست های مربوط و متن های از پیش تعیین شده را همچون هنرپیشه های هندی مطالعه و آنرا تنها قرائت کنند و هر کارگری که بهتر از سایرین متون تهیه شده در تعریف و تجلیل از مدیران را با صدایی رساتر مدیحه سرایی کند برای این منظور انتخاب می شوند حتی سایر کارگران هم موظف می شوند که کف و سوت بزنند ؛ تعدادی از میرزابنویسان هم کلی اسپند دود می کنند تا شاید سکه بگیران این نمایش مزحک باشند.

در این نمایش حتی از پرداختن به مسئله مهم حقوق تضییع شده کارگران هم دریغ می شود و ماهها و حتی سالهاست که حق و حقو و مزایای قانونی کارگران پرداخت نمی شود اما به جهت اینکه در صنوف خود نمایندگان واقعی ندارند که از حقوق آنها دفاع کند باید بسازند و بسوزند.

بهر حال روز جهانی کارگر هم سپری شد و از پرداخت حق و حقوق کارگران خبری نشد اما صراحتاً باید اشاره داشت که مقصران واقعی این فاجعه ناجوانمردانه افرادی بوده و هستند که جایگاه نمایندگی کارگران را به غارت برده اند . البته صاحب قلم در گزارشات بعدی به صورت شفاف و صادقانه با رعایت عدالت پرده از صحنه های تخلف آمیز و خیانت های مشتی کارگرنما که به نمایندگی از کارگران به نام شورای کارگری و و حمایت از کارگران مُبلّغ کارفرماها یا مجری خیانت به کارگران هستند را مطرح خواهد ساخت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16143

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.