تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بوروکراسی اداری مانع اختصاص ارزش ملی به جاده شهرضا – مبارکه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سمیه محمودی عصر پنجشنبه در جلسه ارزیابی مشکلات تکمیل پروژه های راهسازی شهرضا، اظهار کرد: شهرضا از نظر جغرافیایی در مسیر شاهراه شمال – جنوب کشور قرار گرفته هست و به همین سبب، موقعیت حساسی دارد.

وی با بیان اینکه همه روزه صدها رفت و آمد در مسیرهای مواصلاتی این شهرستان انجام می گردد، تصریح نمود: تاحالا کارهای خوبی برای اصلاح راه های این شهرستان انجام شده، اما این مسیرها هنوز هم از استانداردهای لازم بهره مند نیست.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولین باید بدانند بی توجهی به وضع راه های شهرضا که در مسیر شاهراه شمال – جنوب کشور واقع شده، بازی کردن با جان مردم هست.

وی با بیان اینکه غیراستاندارد بودن مسیر شهرضا – مبارکه تاحالا موجب بروز تصادفات بسیاری شده هست، اظهار کرد: مکررا برای اختصاص اعتبارات ملی جهت اصلاح این مسیر به مسئولین وزارت راه و شهرسازی مراجعه کردیم، اما بروکراسی اداری مانع بازنمایی آن در موقع قرار شد.

وی اظهار کرد: شهرضا مردمانی فهیم و بافرهنگ دارد که خبر ها متفاوت را پیگیری می کنند، در نتیجه وقتی مسئولین وعده ای می دهند باید به گفته خود عمل کنند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کارکرد وزارت راه درخصوص پروژه شش بانده کردن مسیر شهرضا به اصفهان، تصریح نمود: این مسیر قسمتی از جاده ترانزیت کشور هست، در نتیجه باید عملیات اجرایی در این پروژه هرچه فوری تر به انتهاء برسد.

وی تصریح نمود: این پروژه هیچ ردیف اعتباری ملی یا استانی نداشت، اما حالا که اعتباراتی برای آن جذب شده باید عملیات آسفالت ۱۰ کیلومتر خستین انجام و علمیات احداث ۱۰ کیلومتر ما بقی آن شروع گردد.

محمودی  اظهار کرد: با کوشش زیاد از مسئولین وزارت راه و شهرسازی خواسته شد، تا پروژه احداث زیرگذر میدان بسیج شهرضا را به عنوان یک طرح ملی تشریح کنند، حالا که این کار انجام شده عملیات اجرایی آن نیز باید سریعا شروع گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95626

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.