تاریخ ارسال : ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیانیه آیت‌الله نورى همدانى دباره حوادث تروریستی تهران

صراط: آیت‌الله نورى همدانى از مراجع عظام تقلید با محکوم کردن حوادث تروریستى اخیر در تهران، گفت: امروز وظیفه همه مسلمان وحدت و همدلی در مقابل فرقه‌های دروغین سلفی و تکفیری است.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از فارس از قم، در بیانیه حضرت آیت‌الله نوری همدانی در پى حوادث تروریستى اخیر در تهران آمده است: باردیگر گروهک تروریستی داعش دست به عملی جنایت بار زد و عده‌ای از هموطنان ما را به شهادت رساند و چهره خبیث خود و اربابانش را به جهانیان نمایان کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز وظیفه همه مسلمان وحدت و همدلی در مقابل فرقه‌های دروغین سلفی و تکفیری است که توسط آمریکا و صهیونیست و ایادی منطقه‌ای آنها برای ایجاد اختلاف در بین امت اسلام ساخته شده است، اما بدانند که ملت ایران تربیت یافته فرهنگ عاشورا هستند و با جهاد و شهادت پرورش یافته‌اند و با وحدت کلمه خود همه توطئه‌های کشور‌های تروریست پرور در راس آنان آمریکایی جنایتکار و مزدورانش را خنثی خواهند کرد.

در این بیانیه تصریح شده است: ما این جنایت در حرم مطهر امام راحل و مجلس شورای اسلامی را محکوم کرده و علو مقام برای شهدای این حادثه مسئلت می‌نماییم. همچنین به خانواده‌های داغدار شان تبریک و تسلیت می گویم .در پایان لازم می‌دانم از همه نیروهای‌های امنیتی و نظامی که برای آرامش ملت شریف تلاش می‌کنند تشکر نمایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52517

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.